Jak założyć fanpage na facebooku


Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!

Posiadanie fanpageu na facebooku jest w dzisiejszych czasach czymś, bez czego wielu firmom trudno byłoby funkcjonować. I tak,  chcąc pomóc wszystkim w rozkręcaniu swoich fanpageów, zaczęłam rozpisywać się na temat prowadzenia fanpagea. Nie zamieściłam jednak podstawowej i najważniejszej informacji.  Mianowicie, instrukcji pt.: „Jak założyć fanpage na facebooku”. Niby wiele tego typu porad, ale moja instrukcja jest lepsza 😛  Dlaczego? Bo jest moja. Zaczynamy.

Jak założyć fanpage na facebooku- krok po kroku

Założenie fanpage jest banalnie proste. Wykonujemy w sumie cztery banalne kroki.

  1. Wchodzimy na naszego prywatnego facebooka i wchodzimy w USTAWIENIA. Tam klikamy „Utwórz stronę”.

2. Ukaże się naszym cudownym oczom zestaw sześciu kafelków. Na każdym z nich napisany jest typ działalności. Wybierasz tę, która Ci  odpowiada.

3. Ja, dla przykładu, wyszukałam  fanpage dla blogera. Wybieramy więc z listy „Bloger” i w okienko niżej wpisujemy nazwę, pod jaką chcemy być widoczni na facebooku.

4. Klikamy „Rozpocznij”.

Brawo!

Właśnie w tym momencie stałeś się właścicielem fanpageu na facebooku! Gratuluję! To jednak nie koniec. Oprócz założenia fanstrony musisz jeszcze uzupełnić najważniejsze pola. Należy dopracować to miejsce w każdym calu. Będzie to Twoja wizytówka. Jak zmodyfikować swój fanpage? Musisz dodać zdjęcie w tle, zdjęcie główne, uzupełnić dane firmy. Fanstrona jest bardzo intuicyjna, łatwo się ją uzupełnia. Powodzenia w działaniach. Jesteś już bliżej niż dalej.

Uwaga: Jako ciekawostkę mogę napisać, że był jeden taki w internetach, co to za samo stworzenie/założenie fanpageu zgarnął tysiąc złotych. Jak więc widzisz, za niewiedzę można czasem sporo zapłacić!

Mogą Ci się spodobać:

Jak prowadzić fanpage
Ile kosztuje prowadzenie fanpage na facebooku
Jak zdobyć obserwujących na instagramie
Jak pisać dobre teksty na bloga
Jak zwiększyć ruch na blogu

Będę Ci wdzięczna za pozostawienie lajka, jeśli ten tekst pomógł Ci lub rozwiał Twoje wątpliwości. Polubienie, czy udostępnienie to dla mnie motywacyjny kopniak do działania. Dzięki temu wiem, że to, co robię jest przydatne.

Bądź na bieżąco, bierz udział w konkursach i darmowych warsztatach związanych z blogowaniem.  Zapisz się do naszej facebookowej grupy! Dołącz >>KLIK<<

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Koniecznie polub fanpage dotyczący blogowania i bądź na bieżąco ze wszystkimi tekstami z tej kategorii! KLIKAJ TUTAJ, A ZOSTANIESZ PRZENIESIONY W WYMIAR FACEBOOKA

Jednocześnie, zapisując się do mojego newslettera będziesz mógł zobaczyć, na przykładzie moich anegdot, w jaki sposób pisać poczytne krótkie historie!

Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!


Chcesz znaleźć pracę, ale nie wiesz, jak się za to zabrać?

...i bądź lepsza od innych kandydatów!

Instrukcja, jak skutecznie apikować o pracę

Cześć! Jestem Monika i piszę bloga. Zostań ze mną- razem raźniej!