Vero co to- nowa aplikacja, nowe możliwości


Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!

Zastanawiasz się pewnie Vero co to? Vero jest jednym z najmłodszych Social Mediów. Daje więc zupełnie nowe możliwości tym, którzy nie byli w stanie rozwinąć skrzydeł na Instagramie czy na Facebooku. Na co pozwala Vero beta oraz jakie trudności napotkałam na samym początku użytkowania? O tym poniższy tekst. Na ten moment nieco krótki, ale jestem na etapie zapoznawania się z aplikacją. Więcej opowiem po oswojeniu się z nowym.

Vero co to? Jakie napotkałam problemy techniczne

Vero beta jest na ten moment irytującą aplikacją, biorąc pod uwagę ciągłe zacinanie się- zwłaszcza w momencie dodawania ! Mnie krew zalewa od ciągłej konieczności restartu aplikacji. Jest ona zdecydowanie przeciążona lub (po prostu) zbyt „ciężka” dla telefonu. Przez co korzystanie z niej, w moim przypadku, wymaga nie lada cierpliwości. Pomijając jednak to… co możesz robić w aplikacji Vero.

Vero co to i jakie daje możliwości?

Vero jest Social Medium łączącym w sobie możliwości Facebooka i Instagrama. Dodajesz zdjęcia, Hashtagi- jak na Instagramie, ale dodatkowo masz możliwość wstawiania tam aktywnych linków- dokładnie tak, jak na Facebooku. Pozyskiwanie obserwujących działa dokładnie tak samo, jak pozyskiwanie ich na Instagramie (zobacz: Jak zdobyć followersów na Instagramie). Nie ma tutaj natomiast mowy (przynajmniej na ten moment) o cięciu zasięgów… Wszystkie informacje wyświetlane są chronologicznie i nie ma tutaj znaczenia ilość posiadanych „lajków”. Vero, w moim odczuciu, stanie się Social Mediowym gigantem. Przypuszczam, że skoro Vero ma być wolne od opłat, sama aplikacja będzie płatna (być może w formie abonamentu?).

Vero co to- jak oswoić nowego tygrysa…

Przede wszystkim przeczekać moment aktualnie wzmożonego ruchu i problemami technicznymi. Mam nadzieję, że już niedługo będzie można w pełni korzystać z tegoż medium. Szczerze mówiąc nie mogę się doczekać. Gdy tylko uda mi się sprawnie poruszać po Vero opiszę Wam dokładnie na czym polegać będę wszystkie dostępne funkcje i jakie „wisienki na torcie” przygotowali dla nas twórcy aplikacji.

Tym czasem zapraszam Cię na mój profil w Vero pod nazwą „Namacierzynskim.pl”.

I niech nie zmyli Cię nazwa- jest to profil nie tylko dla rodziców i z rodzicielstwem niewiele ma wspólnego!

Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!


Chcesz znaleźć pracę, ale nie wiesz, jak się za to zabrać?

...i bądź lepsza od innych kandydatów!

Instrukcja, jak skutecznie apikować o pracę

Cześć! Jestem Monika i piszę bloga. Zostań ze mną- razem raźniej!