Toaletka do sypialni- aranżacje! Najpiękniejsze propozycje.


Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!

Która z nas nie marzy o maleńkim nawet skrawku domu, zagospodarowanym tylko i wyłącznie dla naszej mniej lub bardziej skromnej  osoby? I nie chodzi mi o schowek na miotły i mopy! Chodzi mi o toaletkę, w której można przechowywać litry perfum, tysiące błyskotek, i na której to stoi lustro ułatwiające nam nakładanie na twarz urody (bo choć doskonale zdajemy sobie wszystkie sprawę z tego, że prawdziwe piękno tkwi w nas, miło jest je czasem wydobyć i uzewnętrznnić za pomocą dobrze dobranej szminki). Toaletka do sypialni musi być odpowiednio dobrana. Wielkością, stylem oraz pojemnością. Musi być odpowiednio dopasowana do…właścicielki!

Toaletka do sypialni- zastanów się czego potrzebujesz?

Wielkość toaletki będzie zależała od dwóch czynników: od wielkości sypialni oraz od ilości rzeczy, które posiadamy. Stawianie wielkiego mebla tylko po to, bym mogła włożyć do niego swój jeden naszyjnik i trzy pierścienie, nie ma większego sensu. Tym bardziej, jeśli sypialnia jest mała (nasza będzie naprawdę niewielka). Ja z pewnością zdecyduję się na małą toaletkę. Grunt, że w ogóle udało mi się ją wywalczyć!

Jeśli natomiast sypialnia jest duża, a rzeczy sporo, nic nie stoi na przeszkodzie postawienia wielkiego studia wizażu na którejś ze ścian. Wtedy będę siedziała, patrzyła na takową realizację i zazdrościła 😛 I wielkiej sypialni i opływania w dobrobycie. Zawsze pozostanie we mnie zamiłowanie do błyskotek.

Toaletka do sypialni- aranżacje

Wybrałam dla Was te najpiękniejsze i najciekawsze aranżacje sypialnianych toaletek. Jest to bardzo subiektywny przegląd. Ze stylem klasycznym jest mi nie po drodze- jestem raczej minimalistką. Niemniej zerkaj śmiało, być może coś przypadnie Ci do gustu.


homebook.pl

homebook.pl
homebook.pl
homebook.pl
homebook.pl
homebook.pl
homebook.pl
homebook.pl
homebook.pl
homebook.pl
homebook.pl
homebook.pl
homebook.pl
homebook.pl
homebook.pl

Zdjęcia pochodzą ze strony homebook.pl.

Toaletka do sypialni

Co sądzisz o wybranych przeze mnie aranżacjach? A może jesteś właścicielką pięknej toaletki i zechcesz pochwalić się nią w komentarzu (w systemie disqus z powodzeniem możesz dodawać zdjęcia!).

Mogą spodobać Ci się również:

Wyposażenie kuchni PDF
Białe meble kuchenne- aranżacje
Jaką pościel wybrać
Na czym zaoszczędzić budując dom
Struktonit- co to i do czego jest?
Schody wewnętrzne

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!


Chcesz znaleźć pracę, ale nie wiesz, jak się za to zabrać?

...i bądź lepsza od innych kandydatów!

Instrukcja, jak skutecznie apikować o pracę

Cześć! Jestem Monika i piszę bloga. Zostań ze mną- razem raźniej!