Śliniak na ślinienie- ząbkowanie nam nie straszne!


Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!

Śliniak w Sklepie Mamowym był tworzony w momencie kulminacyjnym ząbkowania mojej córki. Na raz pojawiło się wtedy 8 zębów! I choć trudny był to dla nas okres (sama rozumiesz…) to z perspektywy czasu widzę, jak dokładnie mogłam sprawdzić i jak maksymalnie dzięki tej mojej kruszynie ulepszyć swój produkt. Prototyp pochłonął hektolitry śliny wydobywającej się z bolącej ząbkującej buzi. Dlatego wiem, że są to najlepsze śliniaki, jakie mogą trafić w Twoje matczyne ręce.

Śliniak na ślinienie- jedna warstwa to za mało!

Pierwszy śliniak na ślinienie składał się z jednej warstwy materiału. Było  to zdecydowanie ZA MAŁO! Od razu przemakał i musiałam go zmieniać na kolejny. Kolejnym pomysłem był śliniaczek ze specjalną matą wszytą od spodu. Wtedy jednak byłby to tylko śliniak. A moim zamiarem było stworzenie śliniako- apaszki, która posłuży dziecku także po zakończeniu ząbkowania- jako chusteczka na chłodne dni. Na dodatek sztuczne folie po praniu lubią pękać, a prane w wysokiej temperaturze często się kurczą.

Śliniak na ślinienie- DWUPAK– bo jeden to za mało

Dobrze mieć w zapasie drugi śliniak na ślinienie, który będzie stanowił zamiennik. Dlatego nasze śliniaki  sprzedawane są w dwupakach. Do wyboru mamy dwie wersje kolorystyczne:

Brudny róż z czarną lamówką

Niebieski z granatową lamówką

Czym charakteryzuje się nasz produkt?

Nasze śliniaki składają się z DWÓCH warstw ultrachłonnego materiału. Posiada on znak Bezpieczny dla dziecka oraz Oeko Tex Standard 100 i jest polskim produktem. Lamówka wykonana została z polskiej dzianiny bawełnianej ze znakiem Oeko Tex Standard 100. Nasze śliniaki na ślinienie posiadają z tyłu dwie napy, dzięki którym można regulować ich obwód. Są wygodne, nie wymagają wiązania. Doskonale sprawują się jako chusteczka na chłodne dni.

Kolorystyka naszych śliniaczków sprawia, że pasują do każdej dziecięcej stylizacji. Jednocześnie są praktyczne, łatwo się piorą, nie blakną i nie mechacą. Posłużą długie lata.

Dzięki nim ząbkowanie nam nie straszne! Zapewniają dziecku komfort, są uniwersalne i ponadczasowe. Idealne dla rodziców ceniących minimalizm.

Zapraszamy do Sklepu Mamowego, gdzie zapoznasz się z całym naszym asortymentem.

NA MACIERZYŃSKIM  SKLEP MAMOWY- Zapraszam!

Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!


Chcesz znaleźć pracę, ale nie wiesz, jak się za to zabrać?

...i bądź lepsza od innych kandydatów!

Instrukcja, jak skutecznie apikować o pracę

Cześć! Jestem Monika i piszę bloga. Zostań ze mną- razem raźniej!