Seriale kryminalne, które warto obejrzeć


Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!

Jeśli mam być szczera, seriale kryminalne to jedyny typ tasiemców, które oglądam. Nigdy nie pociągało mnie M jak miłość, Barwy szczęścia i inne, przypominające Modę na sukces tasiemce. Pamiętam do dziś, jak moje koleżanki zachwycały się Zbuntowanym aniołem, a ja miałam w dalekim poważaniu, co dzieje się w kolejnych odcinkach, woląc jednocześnie czytać w największym znanym mi wtedy napięciu Sherlocka Holmsa i Agathę Christhie. W związku z tym z pewnością nie zdziwią Was moje wybory. Dzisiaj przedstawię Wam moje ulubione seriale kryminalne, które warto obejrzeć. Naprawdę!

Sherlock- seriale kryminalne, które warto obejrzeć

Świetny serial zarówno dla tych znających powieść, jak i tych którzy nie czytali przygód Sherlocka. Akcja serialu toczy się we współczesnym Londynie. Nie będę zdradzała, co dzieje się w poszczególnych odcinkach. Jestem zachwycona- zachwyconą grą aktorską oraz tym, jak bardzo wciągające są przygody detektywa! Ten serial musisz obejrzeć koniecznie.

Elementary- seriale kryminalne, które warto obejrzeć

Kolejne nawiązanie do Sherlocka! Działającego współcześnie brytyjskiego detektywa, który swoją przygodę ze zbrodniami maści wszelakiej odbywa w Nowym Jorku. U jego booku dzielnie kroczy Watson, która w tym przypadku jest kobietą. Warto zaznaczyć, że Sherlock ukazany tutaj jest nieco…inny niż Ci kreowani w innych serialach czy książce. Ten Sherlock ukazany jest jako człowiek, którego spostrzegawczość wynika z „choroby”. Postać Sherlocka przypomina człowieka z zespołem Aspergera (stąd tak ogromne wyostrzenie zmysłów).

Skorpion- seriale kryminalne, które warto obejrzeć

Świetny serial przedstawiający przygody geniusza informatycznego i grupy jego szalonych przyjaciół! Po nieudanych próbach stworzenia własnego dochodowego biznesu rozpoczynają pracę dla Oddziału wewnętrznego. Nie ma co dłużej opisywać, polecam obejrzeć!

W garniturach- seriale kryminalne, które warto obejrzeć

Mike- człowiek o niesamowitych umiejętnościach i wyostrzonych zmysłach dostaje pracę w jednej z najbardziej prestiżowych kancelarii w okolicy. Został wyhaczony przez właściciela. Okazuje się jednak, że Mike ukrywa dosyć niewygodny jak dla prawnika sekret. Nie jest prawnikiem.

House of cards- seriale kryminalne, które warto obejrzeć

Serial jest niczym innym jak drogą polityka na szczyt. Niestety droga do celu wyścielona jest trupami…i nie tylko trupami. Serial to wszystko to, co człowiek jest w stanie zrobić by osiągnąć swój cel i wysoką pozycję!

Seriale kryminalne, które warto obejrzeć

Mam nadzieję, że moje propozycje przypadną Ci do gustu. Daj znać w komentarzu, jakie są Twoje ulubione seriale kryminalne!


Zobacz również:

Dobry film na wieczór
Filmy miłosne

Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!


Chcesz znaleźć pracę, ale nie wiesz, jak się za to zabrać?

...i bądź lepsza od innych kandydatów!

Instrukcja, jak skutecznie apikować o pracę

Cześć! Jestem Monika i piszę bloga. Zostań ze mną- razem raźniej!