Rower trójkołowy Smoby- opinia po trzech latach użytkowania!


Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!

Postanowiłam, że podzielę się z Wami opinią na temat rowerka, który posiadamy już od trzech lat. Chodzi o  rower trójkołowy Smoby. Był to prezent na roczek dla chłopca–  Młodego, rzecz jasna.

Rower trójkołowy Smoby- pierwsze wrażenie

Przezde wszystkim jest to produkt, który robi niesamowicie pozytywne pierwsze wrażenie. Widać, że wszystkie elementy zostały wykonane z wysokiej jakości materiału. Jest solidny i szalenie podoba się głównemu zainteresowanemu- dziecku.

Rower trójkołowy Smoby- co warto wiedzieć?

Rower trójkołowy firmy Smoby posiada specjalną obręcz, którą nakłada się na kierownice i siedzenie. Dzięki niej maluch otoczony jest z każdej strony i nie ma szans się wywrócić, czy spaść z roweru. Dodatkowo, aby urozmaicić dziecku podróż, do obręczy przyczepiona jest prowizoryczna kierownica samochodowa, skrzynia zmiany biegów oraz lusterka.

Dodatkowym atutem tego produktu jest fakt, że istnieje opcja odłączenia kierownicy oraz pedałów. I chodzi mi oczywiście nie o całkowite usunięcie, a jedynie o wyłączenie ich funkcji. Dzięki temu pedały jadącego rowerka nie uderzają jeszcze nie do końca sięgającego do nich dziecka w stopy. Odłączenie kierownicy natomiast sprawia, że dziecko nie zjedzie znienacka w chodnika na ruchliwą ulicę. Nie mamy dzięki temu również problemu z zapanowaniem nad dzieckiem gdy wpadnie w szał kręcenia kierownicą.

Rower trójkołowy Smoby- parasolka

Bardzo fajną sprawą jest nietypowa parasolka chroniąca przed słońcem. Można ją ustawiać pod różnym kątem, a jej regulacja oparta jest na okręcaniu się gałki (wygląda to jak staw).

Rower trójkołowy Smoby- minusy

Jak wszystko, tak i ten sprzęt posiada minusy. „Bagażnik” to tylko  prowizoryczny maleńki pojemniczek, do którego niestety nie jesteśmy w stanie włożyć nawet litra mleka- pod takim ciężarem odpada.

Do rowerka dołączony jest również materiałowy woreczek, do którego można włożyć co najwyżej telefon, czy chusteczki. Fajną sprawą byłoby zwiększyć pakowność tego rowerka. Bardzo źle prowadzi się go z reklamówką zakupów w ręku.

Ponad to rowerkiem stosunkowo ciężko się pedałuje…

Rower trójkołowy Smoby- czy warto?

Uważam, że mimo wad warto. Miałam do czynienia z wieloma rowerkami, nie chcę robić antyreklamy, ale jest to ten naprawdę godny polecenia. Świetnie sprawdzi się również jako prezent na roczek dla dziewczynki. Jest solidny i stabilny. Posłuży dziecku do trzeciego roku życia. Pięknie wygląda. Jego  minusem natomiast jest jedynie pakowność, o której wspomniałam wcześniej.

Rowerek Smoby, który my mamy możesz znaleźć w najniższej cenie na Ceneo: KLIK.

Może zainteresować Cię również:

Body dziecięce czarne
Piżama dla dziecka
Kocyk dla dziecka
Trampolina Total Sport- opinia

Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!


Chcesz znaleźć pracę, ale nie wiesz, jak się za to zabrać?

...i bądź lepsza od innych kandydatów!

Instrukcja, jak skutecznie apikować o pracę

Cześć! Jestem Monika i piszę bloga. Zostań ze mną- razem raźniej!