Pranie tapicerki samochodowej oraz meblowej.


Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!

Pranie tapicerki samochodowej oraz meblowej Sucha Beskidzka i okolice, Skawina i okolice. Osoby z okolic Suchej Beskidzkiej oraz Skawiny zapraszam serdecznie do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu:

507 161 141

697267801

Dzisiaj chciałabym napisać parę słów na temat prania tapicerki samochodowej oraz meblowej. Warto bowiem powiedzieć, że profesjonalne czyszczenie tapicerki to podstawa, jeśli chodzi o właściwe jej użytkowanie. Sami  jesteśmy w stanie, niestety, wyrządzić powierzchniom materiałowym o wiele więcej szkody niż pożytku. Dlaczego więc pranie tapicerki samochodowej oraz meblowej warto zlecić profesjonalistom?

Pranie tapicerki samochodowej oraz meblowej- nie rób tego sam

Doskonale znamy reklamy, na których producent gwarantuje i udowadnia, przeprowadzając na naszych oczach „doświadczenia”, idealne usunięcie plam za pomocą pianki, płynu, czy proszku. Niestety…w rzeczywistości nie wygląda to tak pięknie. Chciałabym Ci w tym momencie podać dwa przykłady zniszczonych przez właścicieli kompletów wypoczynkowych

  1. W tapczan oraz fotele została wtarta pianka. Nie została ona jednak odciągnięta. Po miesiącu cały komplet wypoczynkowy wyglądał jak obklejony błotem.
    Dlaczego tak się stało? Chemia stosowana do prania ma to do siebie, że absorbuje bród. Dzięki tej właściwości spełnia swoją funkcję czyszczącą. Jeśli odciągniemy ją specjalnym odkurzaczem z  powierzchni (a odciąganie powinno trwać do momentu, gdy przez dyszę widać będzie strumień czystej i NIEZAPIENIONEJ wody) wszystko będzie w porządku. Jeśli natomiast pozostawimy ją na tapicerce samochodowej, czy meblowej, to ta nadal będzie absorbowała brud sprawiając, że będzie on „obklejał” powierzchnię, na jakiej pozostał. Stąd, na wspomnianym wcześniej fotelu, „błoto”.
  2. Komplet wypoczynkowy został zalany i zabrudzony w trakcie imprezy. W celu usunięcia plam właścicielka tarła sofę i fotele „waniszem” (pisownia zmieniona celowo). Na wypoczynku, po wypraniu go przez nas, pozostały plamy i zacieki nie do usunięcia. Ponad to działanie mechaniczne na powierzchnię sprawiło przetarcie się materiału w miejscach najintensywniejszego wcierania.
    Dlaczego tak się stało? Tego typu środki to substancje żrące. Ich intensywne stosowanie i wcieranie w powierzchnie nie może pozostać obojętne dla niej obojętne. Wynikiem reakcji takich środków na powierzchnię, oraz pozostawienie ich na powierzchni sprawia, że zaczynają one z nią reagować. Jakie są tego skutki? Zacieki i plamy, które są najzwyczajniej w świecie odbarwieniem. Drugim negatywnym skutkiem jest zniszczenie struktury materiału.

Pranie tapicerki samochodowej oraz meblowej- (Sucha Beskidzka i okolice)

Zastanawiasz się pewnie skąd ten temat właśnie w tym miejscu. Otóż, od trzech lat zajmujemy się praniem tapicerki samochodowej oraz praniem tapicerki meblowej. Oprócz tego w zakresie naszych usług znajduje się czyszczenie dywanów (Sucha Beskidzka i okolice) oraz czyszczenie kostki brukowej. Intensywnie się rozwijamy, badamy trendy oraz uczestniczymy w szkoleniach, co stawia nas na pierwszym miejscu jeśli chodzi o profesjonalne podejście do czyszczenia chemicznego. Cieszymy się rzeszą zadowolonych klientów, która z tygodnia na tydzień powiększa się o kolejne osoby.

Pranie tapicerki samochodowej oraz meblowej- Skawina i okolice

Stawiamy na wysoką jakość i profesjonalne podejście do klienta. Dzięki temu mogliśmy poszerzyć zakres swoich działań o Skawinę i szeroko rozumianą okolicę.

Pranie tapicerki samochodowej oraz meblowej-podstawowe informacje

Tapicerkę samochodową czyścimy u klienta. Meblową również, ale to oczywiste. Jedynym odstępstwem jest czyszczenie dywanów. To odbywa się w siedzibie firmy. Dlaczego? Ponieważ w domu klienta nie jesteśmy w stanie przygotować dywanu do czyszczenia.

TAGI:

Pranie tapicerki samochodowej Sucha Beskidzka
Pranie tapicerki samochodowej Skawina
Czyszczenie dywanów Sucha Beskidzka
Czyszczenie dywanów Skawina
Czyszczenie kostki brukowej Sucha Beskidzka
Czyszczenie kostki brukowej Skawina
Pranie tapicerki meblowej Sucha Beskidzka
Pranie tapicerki meblowej Skawina

Osoby z okolic Suchej Beskidzkiej oraz Skawiny zapraszam serdecznie do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu:

507 161 141

697267801

 

Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!


Chcesz znaleźć pracę, ale nie wiesz, jak się za to zabrać?

...i bądź lepsza od innych kandydatów!

Instrukcja, jak skutecznie apikować o pracę

Cześć! Jestem Monika i piszę bloga. Zostań ze mną- razem raźniej!