Pranie dywanów, wykładzin i tapicerek- pomysł na dobry biznes


Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!

Muszę przyznać, że na początku nie byłam do końca pewna, czy pranie dywanów, wykładzin i tapicerek to pomysł na dobry biznes, czy jedynie moje „wydaje mi się, że się powiedzie”. Po wnikliwej analizie rynku, podpytaniu klientów co do zadowolenia z usług konkurencji, zdecydowaliśmy się na złożenie wniosku o dotację- właśnie na firmę sprzątającą. W ciągu trzech lat nauczyliśmy się wszystkiego. Dobraliśmy odpowiednią i najlepszą chemię, przetestowaliśmy dziesiątki maszyn, by móc teraz powiedzieć Ci, że jesteś w stanie na tym biznesie zarobić naprawdę świetnie. Od zaraz.

Pranie dywanów, wykładzin i tapicerek- pomysł na dobry biznes

Przejdę od razu do sedna.Poniżej znajdziesz możliwość wykupienia dostępu do całego know how dotyczącego firmy czyszczącej dywany i tapicerki metodą ekstrakcyjną. Znajdziesz w nim dokładny wykaz maszyn, chemii czyszczącej (sprawdzonej i najlepszej), strategię marketingową, przykładowe stawki za czyszczenie oraz krótki wykaz, jakich błędów nie popełniać.

Pranie dywanów, wykładzin i tapicerek- pomysł na dobry biznes

Wyobraź sobie, że zainwestujesz w chemię, a ona okaże się fatalna. Będzie to wyrzucone w błoto 300-400 zł. Kupisz maszynę, która będzie klapą? Czyszczenie będzie mało efektywne, będziesz miał problem z pozbyciem się plam. Kolejne pieniądze źle zainwestowane. Skąd wiem? Bo sami przeszliśmy przez etap prób i błędów. Dzięki niemu osiągnęliśmy zestaw czyszczący idealny! Doskonale wiemy jak rozmawiać z klientem, na kim się skupić, jak docierać do odpowiednich grup docelowych. I właśnie dlatego warto podjąć z nami współpracę.

Czy pranie dywanów, wykładzin i tapicerek to pomysł na dobry biznes?

Oczywiście, że tak. Żadna potencjalna grupa docelowa nie jest tak wielka. Każdy z nas posiada w  swoim domu samochód. W wielu domach królują dywany. Dodatkowo ludzie mają coraz większą świadomość konieczności czyszczenia dywanów i tapicerek w sposób profesjonalny. Po pierwsze ze względu na higienę, po drugie ze względu na chęć niedoprowadzenia do zniszczenia- własnymi rękami.

Pranie dywanów, wykładzin i tapicerek- pomysł na dobry biznes

Ile będziesz zarabiał? Bez problemu jesteś w stanie „dorobić do wypłaty” 3 tysiące miesięcznie (na czysto, po odliczeniu opłat). Dorobić. A co dopiero w momencie pełnoetatowego czyszczenia. Ograniczać będą Cię tylko Twoje moce przerobowe.

Pranie dywanów, wykładzin i tapicerek- pomysł na dobry biznes

Dlaczego warto? Jest to jednorazowa inwestycja, dzięki której unikniesz błędnych zakupów, źle wydanych pieniędzy na marketing. Dowiesz się jak pracować, by zarobić, a nie dokładać do biznesu. Jak na tacy otrzymujesz sprawdzone metody, które znajdą swoje odzwierciedlenie w każdym rejonie Polski. Znając dokładnie sposób działania zaoszczędzisz swój czas, a często grube pieniądze.

Poniżej znajdziesz treść całego know how firmy czyszczącej dywany i tapicerki metodą ekstrakcyjną. Jeśli chcesz zapoznać się z nią wystarczy, że wykupisz dostęp w kwocie 123 zł brutto. Po uzyskaniu płatności poniżej pojawi się wszystko, o czym wspomniałem wyżej.

 

Życzę powodzenia w biznesie!

Andrzej

 

 

Kup dostęp za 350 zł

 

Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!


Chcesz znaleźć pracę, ale nie wiesz, jak się za to zabrać?

...i bądź lepsza od innych kandydatów!

Instrukcja, jak skutecznie apikować o pracę

Cześć! Jestem Monika i piszę bloga. Zostań ze mną- razem raźniej!