Posty z wybranej kategorii na stronie głównej- WP hide post


Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!

Dzisiaj bardzo krótki post. Skoro tutaj jesteś, pewnie zastanawiasz się jak sprawić, aby tylko posty z danej kategorii wyświetlały się na stronie głównej. Posłuży Ci do tego wtyczka WP hide post, za pomocą której schowasz te posty, które nie mają być widoczne.

Posty z wybranej kategorii na stronie głównej

Do czego przydaje się wtyczka? Ja tworzę cykl tekstów o blogowaniu. Nie ukrywam, że robię to, aby:

a) podzielić się swoją wiedzą;

b) wzmocnić swoją pozycję w wyszukiwarce 😉

WP hide post

Dodaję więc teksty dotyczące blogowania jeden za drugim. Zależy mi na tym, aby moja aktualna i będąca ze mną od zawsze grupa docelowa- czyli mamy/kobiety- niekoniecznie blogujące, nie widziała na stronie głównej tekstów z kategorii „Blogowanie”. Dlatego je „ukrywam”, a widoczne są dopiero w momencie, gdy ktoś z własnej woli lub z wyszukiwarki wejdzie w tę właśnie kategorię.

Po kolei.

  1. Pobierz wtyczkę WP Hide Post.
  2. Zainstaluj wtyczkę.
  3. Tworząc nowy post, w prawym pasku bocznym znajdziesz takie okienko. Jeśli chcesz, aby post nie wyświetlał się na stronie głównej, zaznaczasz tak, jak pokazałam na zdjęciu.

Zapraszam po więcej 🙂

Będę Ci wdzięczna za pozostawienie lajka, jeśli ten tekst pomógł Ci lub rozwiał Twoje wątpliwości. Polubienie, czy udostępnienie to dla mnie motywacyjny kopniak do działania. Dzięki temu wiem, że to, co robię jest przydatne.

Bądź na bieżąco, bierz udział w konkursach i darmowych warsztatach związanych z blogowaniem.  Zapisz się do naszej facebookowej grupy! Dołącz >>KLIK<<

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Koniecznie polub fanpage dotyczący blogowania i bądź na bieżąco ze wszystkimi tekstami z tej kategorii! KLIKAJ TUTAJ, A ZOSTANIESZ PRZENIESIONY W WYMIAR FACEBOOKA

Jednocześnie, zapisując się do mojego newslettera będziesz mógł zobaczyć, na przykładzie moich anegdot, w jaki sposób pisać poczytne krótkie historie!

Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!


Chcesz znaleźć pracę, ale nie wiesz, jak się za to zabrać?

...i bądź lepsza od innych kandydatów!

Instrukcja, jak skutecznie apikować o pracę

Cześć! Jestem Monika i piszę bloga. Zostań ze mną- razem raźniej!