Pomysł na biznes szybko rentowny!


Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!

Ponad trzy lata temu mój mąż wpadł do domu i powiedział: „Słuchaj! Za tydzień rozpoczyna się ostatni nabór wniosków w związku z dotacjami na założenie własnego biznesu! Składamy!”. Nawet nie spodziewałam się, że był to moment, w którym wizja mojego zawodowego życia zmieniła się o 180 stopni. Musieliśmy działać szybko, ale mądrze. Najważniejszy był więc pomysł na biznes szybko rentowny. I tak, po przewertowaniu całego internetu wzdłuż i wszerz oraz po przebadaniu rynku i badaniu potrzeb klienta oceniliśmy, że najlepszą dla nas opcją będzie założenie firmy sprzątającej (skupiającej się na czyszczeniu kostki brukowej, czyszczeniu dywanów oraz tapicerek).

Po przeczytaniu tego artykułu dowiesz się, dlaczego zdecydowaliśmy się właśnie na taki profil działalności. Dowiesz się również, co zrobić, aby ten pomysł na biznes stał się szybko rentowny.

Pomysł na biznes szybko rentowny! Dlaczego taka właśnie firma?

Był to rodzaj biznesu, który w naszym odczuciu miał ogromne (jeśli nie największe) szanse powodzenia. Dlaczego? Każda rodzina posiada samochód. Firmy zlecają czyszczenie tapicerek oraz wykładzin na zasadzie outsourcingu- nikt nie robi tego sam (przestaje być to opłacalne). Spójrz więc ilu potencjalnych klientów masz w samej gałęzi związanej z tapicerkami. Do tego dochodzi czyszczenie dywanów, a w okresie wiosennym i letnim- czyszczenie kostki brukowej oraz orlików (nawierzchni poliuretanowych).

Pomysł na biznes SZYBKO RENTOWNY! Z naszą pomocą zaoszczędzisz kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Przez trzy lata działania na polu biznesowym związanym z prowadzeniem firmy czyszczącej dzielimy się całym know how, dzięki czemu zaoszczędzisz na złych inwestycjach.

Pomysł na biznes szybko rentowny! Czego dowiesz się z poradnika?

Co znajdziesz poniżej?

  1. Spis maszyn i sprzętów, w jakie musisz się wyposażyć.
  2. Wykaz chemii, w którą warto inwestować i którą warto mieć.
  3. Opis techniki czyszczenia wraz z dokładnym opisem poszczególnych etapów czyszczenia (nie jest to tak banalnie proste i oczywiste, jakby się mogło wydawać).
  4. Powiemy Ci,  jak przystosować lokal- tak, aby zrobić to dobrze, ale najniższym możliwym kosztem.
  5. Dostaniesz gotowy opis działań marketingowych.
  6. Dowiesz się również, jakich błędów należy unikać- zarówno jeśli chodzi o samo czyszczenie, jak i kontakt z trudnym klientem.

DODATKOWO OFERUJEMY PEŁNE PRZESZKOLENIE W ZAKRESIE PRANIA (dobór chemii oraz jej dozowanie, sposób czyszczenia).

Pomysł na biznes szybko rentowny! Dla kogo jest ten poradnik?

Poradnik to spis naszych trzyletnich doświadczeń związanych z prowadzeniem biznesu „czyszczącego”. Dzięki tej instrukcji rozkręcanie firmy związanej z czyszczeniem dywanów, tapicerki meblowej, samochodowej, zaoszczędzisz co najmniej rok nauki, testowania i popełniania błędów. Otrzymasz gotowe rozwiązania, które będziesz musiał jedynie wcielić w życie. Mówimy o tym, co jest sprawdzone. Piszemy o tym, w jaki sposób prać- krok po kroku. Całość dotyczy czyszczenia ekstrakcyjnego- zakładamy bowiem, że jesteś osobą, która nie posiada na starcie setek tysięcy złotych na wysokiej jakości maszyny do prania dywanów na wskroś (pamiętaj, bez takowych maszyn nie czyści się dywanów na wskroś, tj. przemaczając je całkowicie).

Pomysł na biznes szybko rentowny! O czym NIE będzie?

Nie poruszamy spraw dotyczących samego procederu zakładania działalności gospodarczej. Nie będzie również niczego, co wiąże się ze sprawami księgowymi (uważamy, że warto mieć od tego „wykwalifikowanych ludzi”- czyt. księgowego).

Pomysł na biznes szybko rentowny!

Dlaczego warto? Jest to jednorazowa inwestycja, dzięki której unikniesz błędnych zakupów, źle wydanych pieniędzy na marketing. Dowiesz się jak pracować, by zarobić, a nie dokładać do biznesu. Jak na tacy otrzymujesz sprawdzone metody, które znajdą swoje odzwierciedlenie w każdym rejonie Polski. Znając dokładnie sposób działania zaoszczędzisz swój czas, a często grube pieniądze.

Poniżej znajdziesz treść całego know how firmy czyszczącej dywany i tapicerki metodą ekstrakcyjną. Jeśli chcesz zapoznać się z nią wystarczy, że wykupisz dostęp w kwocie 123 zł brutto. Po uzyskaniu płatności poniżej pojawi się wszystko, o czym wspomniałem wyżej.

 

Życzę powodzenia w biznesie!

Andrzej

 

 

Kup dostęp za 350 zł

 

Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!


Chcesz znaleźć pracę, ale nie wiesz, jak się za to zabrać?

...i bądź lepsza od innych kandydatów!

Instrukcja, jak skutecznie apikować o pracę

Cześć! Jestem Monika i piszę bloga. Zostań ze mną- razem raźniej!