Polityka prywatności

  1. Na blogu www.na-macierzynskim.pl przetwarzane są takie dane osobowe, jak: imię, nazwisko, adres e-mail. Podawanie tych danych jest dobrowolne, natomiast niepodanie ich uniemożliwi pozostawienie na blogu komentarza.
  2. Administratorem danych osobowych jest Domentor Andrzej Konefał, ul. Podlesie 158D, 32-052 Radziszów, kontakt: kontakt@na-macierzynskim.pl .
  3. Dane zamieszczone przez Państwa, w związku z pozostawieniem na blogu komentarza, przechowywane będą przez cały czas istnienia bloga. W razie, gdyby chcieli Państwo, aby dane w serwisie zostały zapomniane, prosimy o maila na adres: kontakt@na-macierzynskim.pl .
  4. Chcemy, aby nasze treści były jak najlepiej dopasowane do naszych czytelników, w związku z czym analizujemy dane osobowe w Google Analitycs i pokrewnych.
  5. W każdej chwili mogą Państwo uzyskać wgląd do swoich danych, dokonać wszelkich zmian związanych z ich sprostowaniem, poprawieniem lub ograniczeniem ich przetwarzania. Można również w każdym momencie cofnąć zgodę bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.
  6. Posiadacie Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Danych Osobowych.
  7. Dane, które Państwo podajecie przekazywane są tylko podmiotom odpowiedzialnym za prawidłowe działanie naszej strony- tj. dostawcom usług internetowych.
  8. Na blogu znajdują się teksty, których część treści pojawia się dopiero po dokonaniu płatności. Płatności dokonujecie Państwo za pośrednictwem wtyczki Fast Micko Pay (a jeszcze konkretniej, za pośrednictwem tpay), a dane, które od Państwa otrzymujemy służą tylko i wyłącznie do poprawnego przeprowadzenia transakcji.