Piżamy dziecięce- najlepsze polskie piżamy.


Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!

Jeśli szukasz dziecięcej piżamy- świetnie trafiłeś. Jako mama dwójki małych dzieci stworzyłam piżamy, które spełniły w każdym calu moje wymagania. Są wygodne i pięknie się prezentują. Jeśli jesteś zwolennikiem minimalizmu w dziecięcej szafie, miło mi Cię powitać w Sklepie Mamowym. Pokrótce opiszę nasze piżamy dziecięce.

Piżamy dziecięce- na co zwracać uwagę

Najważniejszy jest skład materiału. Piżama powinna być bawełniana- dzięki temu dajemy dziecku maksymalny komfort podczas snu.

Aby zapewnić dziecku odpowiednią termoregulację warto, aby miało ono podczas snu gołe stopy. Sama nie jestem w stanie spać w czymkolwiek na nogach. Kiedy moje dzieci były małe, kilka razy założyłam dzieciom na noc śpiochy. Spały wtedy jednak niespokojnie, budziły się. Okazało się, że problem tkwił właśnie w zakrytych stopach, w które dzieciom było zbyt ciepło.

Piżamy dziecięce dwuczęściowe- dlaczego?

Dla mnie tego typu sposób ubierania na noc jest najlepszym rozwiązaniem. U młodszych dzieci w łatwy sposób można zmienić pampersa- nie ma konieczności zapinania i odpinania nap. U starszych piżama dwuczęściowa to oczywistość- można bez problemu udać się chociażby do toalety.

Piżamy dziecięce- metki i wszywki

Należy pamiętać, że ilość metek w piżamie powinna być ograniczona do minimum.  Najlepiej, gdy wszyta jest tylko jedna metka- z przepisem prania. Wszywki są drażniące, mogą drapać i doprowadzać do dyskomfortu.

Pstrokatościom mówimy NIE

Jeśli, jak ja, jesteś zwolennikiem jednokolorowych, praktycznych dziecięcych ubrań, doskonale się składa. Mam do zaoferowania cztery rodzaje piżam dziecięcych. Postawiłam na prostotę i zupełny minimalizm. Aby jednak nie było zbyt nudno dodałam akcent kolorystyczny- w formie ozdobnej nitki na szwach.

Piżama dziecięca czarna z niebieską nitką ozdobną

Piżama dziecięca czarna z różową nitką ozdobną

Piżama dziecięca granatowa z czerwoną nitką ozdobną

Piżama dziecięca granatowa z białą nitką ozdobą

Piżamy dziecięce- rozmiary

Stworzyłam piżamy dziecięce w rozmiarze od 74 do 122. Są więc idealne dla dzieci od roku do pierwszej- drugiej klasy szkoły podstawowej. Zapraszam Cię serdecznie do Sklepu Mamowego. Zobacz, co przygotowaliśmy.

NA MACIERZYŃSKIM- SKLEP MAMOWY- ZAPRASZA

Zapisz

Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!


Chcesz znaleźć pracę, ale nie wiesz, jak się za to zabrać?

...i bądź lepsza od innych kandydatów!

Instrukcja, jak skutecznie apikować o pracę

Cześć! Jestem Monika i piszę bloga. Zostań ze mną- razem raźniej!