Piżamy dla dzieci- wysoka jakość w świetnej cenie


Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!

Jeśli poszukujesz piżamy dla dzieci jesteś w dobrym miejscu. Powiem Ci na co zwracać uwagę kupując piżamę dla swojego malucha.

Piżamy dla dzieci- na co zwracać uwagę?

Najważniejszy jest skład materiału. Jeśli do spania, to tylko bawełna. Nie welur. Nie polar minky! Nie jakikolwiek polar. Te materiały sprawdzają się świetnie w przypadku kocyków. Jeśli chodzi o bieliznę- wybierajmy tylko naturalne materiały.

Unikajmy piżam z dużą ilością metek. Zwłaszcza żakardowych, bardzo gryzących. Najlepiej, jeśli strój nocy naszych pociech ma tylko jedną metkę- tę obowiązkową, z przepisem prania.

Gołe stopy to podstawa. Przegrzane dziecko śpi niespokojnie, często się budzi i jest płaczliwe. Dlatego nie wyobrażam sobie do spania niczego, co zakrywa dziecięce stópki.

Piżamy dla dzieci dwuczęściowe sprawdziły się u nas najlepiej. Odpinanie nocą nap w celu przebrania pieluszki i później ich zapinanie, nie należało do ulubionych zajęć. Dwuczęściowa piżama natomiast w przypadku większych dzieci, które nocą będą wędrowały do toalety, jest już zupełnie zrozumiała.

Piżamy dla dzieci- postaw na minimalizm

Jestem ogromną przeciwniczką tandetnych nadruków i rażących wzorów. Jako, że wieczór i noc ma kojarzyć się ze spokojem i wyciszeniem, warto zadbać również o nieneonową piżamkę. Moim faworytem stały się świetne polskie materiały (100% bawełna) w kolorze czarnym i granatowym, z których szyjemy body. To  z nich stworzyliśmy najlepsze polskie piżamki. Aby nie były zupełnie nudne- urozmaiciliśmy je kolorową nitką na szwach.

Dostępne są piżamy dla dzieci w kolorze:

czarnym z niebieską nitką

czarnym z  różową nitką

granatowym z białą nitką

granatowym z czerwoną nitką

Piżamy dla dzieci- rozmiary

Produkujemy je w rozmiarach od 74 do 122. Piżamki są wygodne, uciągliwe- dzięki czemu posłużą przez długi czas. Są świetne zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Nasi stali klienci wracają po coraz to większe rozmiary. Dlatego chciałabym Cię serdecznie zaprosić do Sklepu Mamowego, gdzie będziesz mógł zapoznać się z naszym asortymentem.

NA MACIERZYŃSKIM SKLEP MAMOWY- ZAPRASZAM

Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!


Chcesz znaleźć pracę, ale nie wiesz, jak się za to zabrać?

...i bądź lepsza od innych kandydatów!

Instrukcja, jak skutecznie apikować o pracę

Cześć! Jestem Monika i piszę bloga. Zostań ze mną- razem raźniej!