Pani z tego bloga? Znanego?


Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!

Rzecz, kolejny raz, działa się w Biedronce. Odnoszę wrażenie, że powinnam zostać chodzącą i piszącą reklamą tejże właśnie owadziej sieci sklepów. Istny storytelling z marką w tle.

Wędrowałam sobie kulturalnie pomiędzy sklepowymi regałami. Pech chciał, że akurat przy słodyczach byłam, a ja to przecież jakiś czas temu pisałam na tym fanpageu, że mam problem ze słodyczami (a właściwie, to mam problem, gdy słodyczy braknie), więc powinnam tak jakby próbować walczyć z nałogiem. Uznajmy więc, że ja tam stałam i tylko patrzyłam na cukier i białą śmierć schowaną w tym przepysznym i rozpływającym się w ustach czekoladowym syfie. I tak stojąc przy tych słodyczach zauważyłam, że jedna z kupujących bardzo dziwnie mi się przygląda. Ale tak bardzo dziwnie, że ja od razu pomyślałam, że brudna jakaś jestem. Zachomikowałam się więc w najciemniejszym zakątku hipermarketu, włączyłam aparat w telefonie z funkcją selfie i upiększaniem twarzy ustawionym na numerek najwyższy w skali, i zaczęłam szukać ewentualnych brudności. Taka byłam skupiona, że nie zauważyłam, że dziewczyna ta stała już za mną:

– Dzień dobry…
– Dzień dobry- odpowiedziałam „zgłupiana” z lekka.
– Czy pani prowadzi profil na Instagramie?
– Taaaaak…- odpowiedziałam niepewnie.
– Wiedziałam, że panią kojarzę! Pani ma też tego bloga…
-…tak, tak…- odpowiadam coraz bardziej zaskoczona i jakaś taka przerażona, bo się nie spodziewałam, że mój rzadko publikowany wizerunek utkwi komuś w głowie na tyle, żeby mnie poznać. Akurat na zakupach, akurat w biedrze, akurat na dziale ze słodyczami. Myślę- sława. Boże, ani się nie obejrzę, a wyląduję na pudelku. Och szit…
Takie myśli mną targnęły w przeciągu dwóch sekund.
– Tego znanego bloga pani prowadzi!
o.O
– Bakusiowo! Bo ja czytam też czasem panią!

#TakaSławnaŻeHoHo #MogęSpaćSpokojnieNadalJestemAnonimowa

Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!


Chcesz znaleźć pracę, ale nie wiesz, jak się za to zabrać?

...i bądź lepsza od innych kandydatów!

Instrukcja, jak skutecznie apikować o pracę

Cześć! Jestem Monika i piszę bloga. Zostań ze mną- razem raźniej!