Opisy do zdjęć na facebooka, Instagrama i do rodzinnego albumu.


Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!

Jeśli poszukujesz pomysłu na opisy do zdjęć- doskonale trafiłeś. Stworzyłam już kilka tekstów związanych z pisaniem dobrych tekstów, krótkich form oraz anegdot. Postanowiłam zebrać to wszystko w jednym miejscu i przygotowałam potężną dawkę inspiracji, które to z powodzeniem możesz wykorzystać do celów własnych. Nie tylko w momencie, gdy prowadzisz bloga, ale także gdy chcesz „dopieścić” zarówno swój prywatny profil w Social Mediach (Facebook, Instagram), jak i urozmaicić domowy album!

Opisy do zdjęć na Instagrama

Jakiś czas temu stworzyłam obszerny tekst dotyczący opisów typowo Instagramowych- czyli wszystko to, co sprawdziło się na moim profilu. Zapraszam Cię do zapoznania się z tym tekstem. Znajdziesz tam mnóstwo uniwersalnych wskazówek. Są  one ponadczasowe i idealne w każdym Social Medium.

Opisy na Instagrama- 15 pomysłów na podpisy pod zdjęciami

Opisy do zdjec na Facebooka

Jeśli chodzi o zdjęcia dodawane na na Facebooka, z powodzeniem możesz wykorzystać propozycje dotyczące Instagrama. Możesz również połączyć blogowy post ze zdjęciem (wstawić chociażby link do bloga, jeśli pojawił się tam nowy tekst). Pomysły na posty facebookowe znajdziesz w linku  zamieszczonym poniżej.

Opisy na fb. Pomysły na posty na facebooku.

Opisy do zdjęć

Musisz pamiętać, że popularne sentencje nigdy nie wzbudzą takiego zaangażowania fanów jak  oryginalne i stworzone przez Ciebie teksty. Dlatego serdecznie zapraszam Cię do wpisu, w którym pokazuję jak napisać poczytną anegdotę. Z własnych obserwacji wiem,  że o wiele większym powodzeniem cieszą się teksty…zabawne i autorskie (w sensie- teksty własne).

Anegdota, co to jest? Jak napisać dobrą anegdotę.

Opisy do zdjęć- nie przynudzaj

Szczerze, raz na jakiś czas poważny/smutny opis, jest ok. Niemniej ludzie, nie tylko w realu, ale również w Social Mediach, uwielbiają otaczać się osobami POZYTYWNYMI. Dlatego uważam, że w głównej mierze, tworząc opisy do zdjęć, powinniśmy również postawić na pewnego rodzaju przełamanie zdjęcia w miarę pozytywnym tekstem. Na zdjęciach, które są do tego odpowiednie, warto więc dodać wspomnianą wcześniej anegdotę, czy krótki zabawny tekst, który na twarzy odbiorcy wywoła choć lekkie poruszenie kącika ust ku górze.

Opisy do zdjęć- niech poniesie Cię wyobraźnia

Daj się ponieść wyobraźni. A przede wszystkim- bądź sobą!

O czym pisać bloga? Pomysły na bloga dla niezdecydowanych.

Środki stylistyczne kreatywnie! Jak napisać dobry tekst

Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!


Chcesz znaleźć pracę, ale nie wiesz, jak się za to zabrać?

...i bądź lepsza od innych kandydatów!

Instrukcja, jak skutecznie apikować o pracę

Cześć! Jestem Monika i piszę bloga. Zostań ze mną- razem raźniej!