Niebieski kocyk- postaw na jakość i oryginalność


Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!

Niebieski kocyk to jeden z najpopularniejszych kolorów w Sklepie Mamowym. Po części przez to, że jesteśmy wszyscy odrobinę tradycjonalistami (i to nie jest złe- samą taka jestem), a trochę przez to, że kolor niebieski jest po prostu piękny. Każdy jego odcień będzie doskonale pasował do białych, czy czarnych bodziaków, czy do jednokolorowych pięknych wózków. Bo o względy wizualne chodzi przede wszystkim!

Niebieski kocyk- jaki najlepszy?

Jeśli mam być szczera uważam, że warto w dziecięcej wyprawce posiadać chociaż dwa kocyki (ja miałam sześć i to było dla mnie optimum). Każdy był innego rodzaju. Każdy również był odpowiedni na konkretne warunki. Moim faworytem został jednak kocyk polarowy. Z tym, że nie ten „made in China” za 20 zł, a ten z wysokiej jakości polskiego materiału. Dlaczego? Ano dlatego, że doskonale się pierze, nie blaknie, ekspresowo schnie. Ponad to wysokiej jakości polar na długo zachowuje swoją miękkość i piękny wygląd.

Kocyk polarowy o wiele bardziej nadaje się na letnie leżakowanie na trawie. W zdecydowanie mniejszym stopniu niż kocyk bawełniany chłonie wilgoć.

Niebieski kocyk- jaki rozmiar?

Najlepszym kocykiem, który ja nazywam wózkowym, jest ten o wymiarach 80 cm x 90 cm. Dla dzieci powyżej 100 cm wzrostu świetnie sprawdzi się kocyk w rozmiarze 80 cm x 120 cm. Dla starszaków polecam natomiast kocyk w rozmiarze 110 cm x 140 cm.

Niebieski kocyk?

No tak. Niebieski niebieskiemu nierówny. Dlatego pokażę Ci, jakie kocyki posiadamy w swojej ofercie.

Kocyk w kolorze baby blue- nie bez powodu jest on wymieniony na pierwszym miejscu. Jest to najpopularniejszy kolor spośród odcieni niebieskiego.

Kolejnym, który bardzo chcę Ci pokazać jest typowy niebieski kocyk- w chłodnym odcieniu ciemnego niebieskiego.

W stylu marynistycznym dostępny jest kocyk granatowy.

Ostatni, który z powodzeniem możemy zaliczyć do odcieni niebieskiego jest turkus.

Niebieski kocyk- dlaczego warto zrobić zakupy u nas?

Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z zakupu. Nasze kocyki są 100% polskimi produktami. Swój niezmienny kształt zachowują dzięki tasiemkom drukowanym wg naszego wzoru u polskiego producenta. Cały nasz produkt, od A do Z został wyprodukowany w Polsce!

Zapisz

Zapisz

Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!


Chcesz znaleźć pracę, ale nie wiesz, jak się za to zabrać?

...i bądź lepsza od innych kandydatów!

Instrukcja, jak skutecznie apikować o pracę

Cześć! Jestem Monika i piszę bloga. Zostań ze mną- razem raźniej!