…bo nie o doskonałość chodzi, a o piękno matczynego serca.


Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!

Jakiś czas temu podjęłam się medialnego patronatu akcji „Mamy brzuszek” (zanim zaczniesz przeglądać ten post, zajrzyj do wpisu inauguracyjnego. Chciałabym, abyś poznała/poznał całą ideę przedsięwzięcia- KLIK), organizowanego przez redakcję Kobbieciarni. Okazało się, że rozpoczęta w czerwcu akcja cieszy się ogromnym powodzeniem. Wzbudza zainteresowanie tysięcy Polek, czynnie angażując w swe szeregi prawie setkę Modelek pociążowych brzuszków z całej Polski. Wreszcie także silnie zaraża swą ideą, pozostałe, kolorowe media. Cieszę się, że kolejne wielkie tytuły podchwytują wspomniany wątek. Twórczyni akcji, pani Dagmara, powinna być z siebie niesamowicie dumna. Stała się promotorką budującego i wspaniałego ruchu kobiet- ku akceptacji własnego ciała. Nie doskonałego, a pięknego! Pięknego, bo każda blizna, czy rozstęp to fragment wspaniałej historii. Historii matki.

Piękno tkwi nie w doskonałości. Piękno tkwi w matczynym sercu. W miłości, którą to serce pała do niewinnej istoty. I ta miłość uzewnętrznia się coraz bardziej. A razem z nią uzewnętrznia się właśnie piękno. To wszystko sprawia, że matka piękna jest zawsze. Zawsze! Bo jest kochana i kochająca.

***

Zapraszam Was do obejrzenia wspaniałych zdjęć. Przed obiektywem stanęły Matki  Kobiety. Razem ze swoimi pociechami. Zresztą… zobaczcie same!

I Ty  możesz przyłączyć się do tej pięknej akcji. Udostępnij ten wpis i pozwól mu podbijać internety.

Ruda Śląska

Lublin

Trójmiasto

Wszystkie zdjęcia możecie obejrzeć tutaj-> KLIK

To co? Szerujesz? 🙂

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!


Chcesz znaleźć pracę, ale nie wiesz, jak się za to zabrać?

...i bądź lepsza od innych kandydatów!

Instrukcja, jak skutecznie apikować o pracę

Cześć! Jestem Monika i piszę bloga. Zostań ze mną- razem raźniej!