Jak napisać CV? Jak napisać dobre CV?

Czy zdziwisz się, jeśli napiszę, że pisanie CV to nie tylko…pisanie CV. Wyszłam z założenia, że pisanie CV i jego aplikowanie to proces. A skoro jest to proces, to, aby przebiegał prawidłowo, należy wykonać go poprawnie. Zastanawiasz się, jak napisać CV? Ba! Jak napisać dobre CV! Dla takich jak Ty, stworzyłam pełną instrukcję, w której pokazuję, na czym ten proces polega oraz jak go przejść, aby otrzymać wymarzoną pracę!

Jak napisać CV? Jak napisać dobre CV?

Aby napisać dobre CV należy zdawać sobie sprawę z tego, że trzeba wiedzieć, co w tym CV napisać. Musimy mieć świadomość, jak powinno ono wyglądać. Nie tylko od strony wizualnej, ale przede wszystkim- jak powinno wyglądać od strony merytorycznej. Co pisać w CV, a o czym nie wspominać.

Jak napisać CV? Jak napisać dobre CV?

Należy pamiętać, że CV, które wysyłamy, musi być spersonalizowane. Powinno być tworzone na to konkretne stanowisko pracy, o które się ubiegasz. Zakończ definitywnie hurtową wysyłkę mailingu z Twoim CV. Takich wiadomości nikt nie odbiera.

Pamiętaj! Nie tylko CV ma być profesjonalne, to Ty masz być profesjonalistą.

W instrukcji dostaniesz gotowe rozwiązania, które musisz tylko wcielić w życie. Dzięki nim przekonasz się, jak powinien wyglądać od początku (czyli od momentu znalezienia w sieci interesującego stanowiska pracy) Twój proces rekrutacyjny. Dodatkowo otrzymasz materiały do druku, które pomogą Ci zoptymalizować działania i uporządkować zbierane w czasie składania CV informacje.

Jak napisać CV? Jak napisać dobre CV?

Cała instrukcja znajduje się na stronie www.jak-napisac-cv.online . Pełen dostęp do zamieszczonych tam treści to 29,90 zł. Tylko tyle, za masę zebranej w jednym miejscu i uporządkowanej wiedzy, jak aplikować, aby dostać pracę.

Jeśli jeszcze się wahasz, przeczytaj opinie osób, które wykupiły dostęp do instrukcji.

Przejdź do strony Jak napisać CV

Osoby, które wykupiły wcześniej dostęp do artykułu prosimy o wysłanie informacji na adres: kontakt@na-macierzynskim.pl . W wiadomości zwrotnej otrzymacie kod odblokowujący treść na stronie www.jak-napisac-cv.online

2 comments

  1. Niestety nie zgodzę się, że CV musi być jednostronne, zapomniałaś o jeden ważnej rzeczy, że to wszystko zależy od branży, np. pracując kilka lat w branży IT, mając CV na 2 strony, biorąc pod uwagę niedobór branży i doświadczenie zawsze ktoś dzwoni :). Pozdrawiam

    1. Konsultowałam sprawę z HR-owcem i zdecydowanie odradza się pisanie dwustronicowego CV. Fakt faktem, może się okazać, że istnieją pracodawcy dociekliwi (każdy z nas jest inny) lub miewający niewielką ilość CV na swoim biurku/pulpicie, którzy to przejrzą dwie strony 🙂 W większości przypadków jednak, ilości CV na dane stanowisko pracy są duże i (nie oszukujmy się) wiele osób odpowiedzialnych za rekrutację, dokonując pierwszej selekcji, wykonuje „oględziny”. Warto więc zawrzeć to, co ważne, na tej pierwszej stronie, aby wszystko co ważne „rzuciło się w oczy” od razu.
      W tym wszystkim bardzo ważna jest również cała otoczka wokół etapu składania CV, o czym pisałam w tekście: „Dlaczego nikt nie odpowiada na moje CV” 🙂 I tutaj muszę przyznać, że przy wykonaniu wszystkich kroków z tamtego artykułu rzeczywiście dwustronicowe CV nie byłoby dyskwalifikujące.
      Ale! Tak naprawdę każdy z nas jest w stanie stworzyć jednostronicowe CV. Uważam, że wyczerpałam temat maksymalnie (w zablokowanej części tekstu bardzo dokładnie opisałam co zrobić, aby zmieścić się na tej „jednej stronie” 🙂 ).

Dodaj komentarz