Najlepsze polskie buty na zamówienie- buty ręcznie robione Akardo


Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!

Z mężem „nosimy się” namiętnie w butach Akardo i nie wyobrażamy sobie, żeby mogło być inaczej. Po pierwsze- (bez żadnej przesady) są fenomenalnie wygodne i wykonane z dbałością o każdy szczegół, po drugie- są w bardzo rozsądnej cenie (ok. 259 zł za 100% skórzane botki). Wiele butów miałam na swoich nogach i uważam, że buty Akardo to najlepsze polskie buty, a że polskie buty są najlepsze, to i buty Akardo są najlepszymi butami na świecie. Mało tego- każda para Akardo, to buty ręcznie robione (buty na zamówienie).

Miałam przyjemność odwiedzić siedzibę Akardo osobiście, a relację z mojego pobytu możecie zobaczyć na Instagramie w wyróżnionych relacjach, pod nazwą „Akardo.pl” (link do mojego Instagrama poniżej).

Instagram @namacierzynskim.pl

Dlaczego polskie buty Akardo?

Po pierwsze ze względu na ich jakość. Są to buty na zamówienie, buty robione ręcznie (miałam okazję zobaczyć na własne oczy, jak wiele wysiłku trzeba włożyć w stworzenie każdej pary!). Ponad to Akardo nie ma magazynu. Buty szyte są dopiero po złożeniu przez klienta zamówienia i kontrolowane są z najwyższą starannością na każdym etapie produkcyjno- wysyłkowym. Oprócz tego, w momencie pakowania, jeszcze raz sprawdzana jest jakość towaru. O czym warto jeszcze wspomnieć? Dzięki temu, że buty nie są produkowane w ilościach hurtowych, Akardo nie musi magazynować swoich produktów, nie robi nadwyżek produkcyjnych, a ceny butów są przystępne.

W starym stylu. W dobrym stylu. W nowym stylu. Rękodzieło w dobie hurtu.

W czym tkwi fenomen Akardo?

O jakości butów Akardo świadczy fakt, że odsetek klientów powracających (klientów stałych) jest gigantyczny. Są wśród nich osoby, które w przeciągu trzech ostatnich lat kupiły aż 8 par butów tej firmy! Zresztą co tu dużo mówić- opinie klientów zamieszczane w sieci mówią same za siebie! Jednym z decydujących czynników, który przyczynił  się do sukcesu marki jest fakt, że stoją za nią wspaniali młodzi ludzie- pełni zrozumienia i życzliwości, którzy dokładają wszelkich starań, aby klient poczuł się wyjątkowy!

Najlepsze polskie buty na zamówienie (!)- buty ręcznie robione Akardo

Poniżej znajdziecie zdjęcia butów z najnowszej kolekcji Akardo! Wpis ten będzie systematycznie aktualizowany, tak abyście mogli być na bieżąco z nowościami najlepszej polskiej marki obuwniczej!

Koniecznie polubcie fanpage Akardo na Facebooku: Fanpage Akardo
a jeśli jesteście Instagramowi, zaglądajcie na ich profil: Instagram Akardo (kręcą świetne InstaStories!!)
i bądźcie na bieżąco z promocjami i najnowszymi modelami butów!

1. Zielone sztyblety z wycięciem
2. Brązowe sztyblety z wycięciem
3. Czarne sztyblety z wycięciem
4. Zielone sztyblety
5. Brązowe sztyblety

6. Złote baleriny Slip On
7. Grafitowe baleriny Slip On
8. Srebrne półbuty
9. Złote półbuty ze wstążką
10.Grafitowe półbuty
11. Srebrne półbuty ze wstążką

12. Brązowe półbuty
13. Czarne półbuty
14. Grafitowe półbuty
15. Granatowe półbuty
16. Białe półbuty

17.Zielone półbuty
18. Granatowe półbuty
19. Różowe półbuty
20. Szare półbuty

Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!


Chcesz znaleźć pracę, ale nie wiesz, jak się za to zabrać?

...i bądź lepsza od innych kandydatów!

Instrukcja, jak skutecznie apikować o pracę

Cześć! Jestem Monika i piszę bloga. Zostań ze mną- razem raźniej!