Łóżkowe wojaże

 Klikając tutaj przejdziesz do najlepszej i JEDYNEJ takiej instrukcji- jak, krok po kroku, aplikować o pracę! Kliknij i aplikuj o pracę z głową!

Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!

Muszę się do czegoś przyznać. Narzekałam ostatnio na Młodą. Że  leniwa. Że nie siedzi. Nie chodzi. Nie stoi. Nie liczy do 15 i nie recytuje „Litwo, Ojczyzno moja…”. No dobra. Może trochę przesadziłam. Rzeczywiście martwiłam się, że nie siedzi jeszcze stabilnie. A tu proszę! W piątek zaczęła chętnie siadać, a dzisiaj? Dzisiaj to by nawet spała na siedząco. Młodemu natomiast, największą frajdę sprawiają „upadki” Młodej z tej pozycji i jej niemożność dosięgnięcia go. Ale! Niech ona tylko zacznie biegać… Już widzę, co będzie. Młoda łatwo się nie da. Zdominuje brata. Może i wizualnie wdała się w tatę, ale charakterna jest po mamie. O zgrozo… Biedny mężu, strzeż się… Z dwiema takimi kobietami pod jednym dachem to nie lada wyzwanie!

Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!


Chcesz znaleźć pracę, ale nie wiesz, jak się za to zabrać?

...i bądź lepsza od innych kandydatów!

Instrukcja, jak skutecznie apikować o pracę

Cześć! Jestem Monika i piszę bloga. Zostań ze mną- razem raźniej!

Comments

 • reply
  psychonumery

  Bardzo życiowa i zabawna notka. No i śliczne maleństwo. Ciekawy blog. Zapraszam do mnie 🙂

  7 lutego 2016
 • 🙂

  7 lutego 2016
 • Jaka ona fajna! 🙂 Poczekaj jeszcze miesiąc, bo o ile pamiętam, taka jest różnica pomiędzy naszymi maluchami. 🙂 Mój mały staje przy stoliku kawowym, szafie z lustrem, wspina się na kanapę…. na łóżko córki wchodzi już bez problemu 🙂 Najgorsze jednak jest to, że jego małe nóżki nie są jeszcze zbyt zgrabne i co chwilę gdzieś fiknie. 🙂 Trzeba mieć oczy WSZĘDZIE!
  Jakoś nie pamiętam, żeby córka była tak ruchliwa w jego wieku! Wydaje mi się, że łatwiej było nad nią zapanować.

  7 lutego 2016
 • Cudowna 🙂 maluszki zmieniają się z dnia na dzień, w dosłownym tego słowa znaczeniu. Pozdrawiam 😉

  16 lutego 2016

Post a Comment