Kokon niemowlęcy- opinia bardzo subiektywna

Psss... Stworzyłam "coś" świetnego! Najlepszą i JEDYNĄ taką instrukcję jak, krok po kroku, aplikować o pracę! Kliknij i aplikuj o pracę z głową!

Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!

Postanowiłam wyrazić swoją opinię na temat kokonu niemowlęcego. Korzystałam z niego przy Młodej. Nasz gadżet uszyła dla mnie zaprzyjaźniona krawcowa- nie była to więc żadna „firmówka”. Swój kokon niemowlęcy niedawno oddałam w dobre ręce. Nam na ten moment nie jest potrzebny. Myślę natomiast, że moje spostrzeżenia mogą okazać się dla Was pomocne. Tak więc, przed Tobą, kokon niemowlęcy-  i opinia bardzo subiektywna na jego temat. Na końcu znajdziesz również najpiękniejsze kokony, jakie wyszukałam w czeluściach internetu.

Wielki dom… Kokon niemowlęcy- opinia

Mam zaszczyt pomieszkiwać jeszcze u moich rodziców. W domu dwupiętrowym. Pomieszczenia dzienne znajdują się na parterze, nasze sypialnie na samej górze, na drugim piętrze. Nie wyobrażam sobie usypiania Młodej w łóżeczku i wędrowania „góra-dół” co chwilę, w celu wykonywania czynności zwanej matczyną kontrolą. Dzięki kokonowi mogłam ją uśpić w każdym miejscu w domu.

Na wypady dłuższe i krótsze. Kokon niemowlęcy- opinia

Nasze wyjazdy do drugiej babci były o niebo spokojniejsze z kokonem (przy synu nie miałam takowego gadżetu). Nie było problemu z zasypianiem. Małej, własne „łóżko”, do którego była przyzwyczajona, dawało poczucie bezpieczeństwa.

Utulenie jest ważne. Kokon niemowlęcy- opinia

Moje dzieci uwielbiały czuć się ograniczone. Spały bardzo niespokojnie, jeśli nie czuły obok siebie kogoś lub czegoś. Aby móc normalnie funkcjonować (czyt. coś ugotować, posprzątać, lub zjeść), wokół syna robiłam z kołdry coś na wygląd i podobieństwo kokonu. Przy Młodej nie musiałam kombinować, bo kokon niemowlęcy posiadałam.

Spanie na boku. Kokon niemowlęcy- opinia

Moja córka bardzo ulewała. Dlatego też lubiłam kokon- ze względu na możliwość ułożenia jej na boku. Kładąc ją przy jednej ze ścian, miałam pewność, że się nie odwróci na plecy.

Na zewnątrz z kokonem.

Co tu dużo pisać. Kokon świetnie sprawdzał się przy drzemkach na świeżym powietrzu. U nas jedynym minusem był fakt, że spód naszego kokonu był bawełniany, przez co łatwo się brudził i chłonął wilgoć.

Kokon niemowlęcy- podsumowanie

Kokon, w  moim odczuciu, nie ma minusów. Na rynku dostępnych jest mnóstwo wzorów i kolorów, dzięki czemu istnieje możliwość dopasowania tego cuda do swojej dziecięcej wyprawki. Tak więc teraz-  moje propozycje kokonów (po kliknięciu w zdjęcie zostaniesz przeniesiona/przeniesiony do tego konkretnego kokonu, w który kliknęłaś)!

 

 


Może zainteresować Cię również:

Najfajniejsze bodziaki
Kocyki dziecięce, które warto mieć
Dzieci w czerni
Prezenty na święta dla dzieci
Prezent dla niemowlaka

Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!


Chcesz znaleźć pracę, ale nie wiesz, jak się za to zabrać?

...i bądź lepsza od innych kandydatów!

Instrukcja, jak skutecznie apikować o pracę

Cześć! Jestem Monika i piszę bloga. Zostań ze mną- razem raźniej!

Post a Comment