Kocyki dziecięce- szary kocyk niemowlęcy


Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!

Jeśli kompletujesz wyprawkę, wybierasz się na baby shower, lub bliskiej Ci osobie urodziło się dziecko i szukasz idealnego prezentu, przychodzę Ci z pomocą. Nie ma bowiem nic bardziej uniwersalnego i trafnego jak kocyki dziecięce. W każdym dziecięcym pokoiku musi znaleźć się ich co najmniej klika. Jeśli chcesz  podarować coś, co będzie piękne, ponadczasowe i pasujące do każdego wnętrza, mogę z powodzeniem zaproponować Ci szary kocyk niemowlęcy.

Kocyki dziecięce

Kocyki dziecięce służą nie tylko do otulania malucha. Są także niezbędne w podróży, w trakcie spaceru, czy jako „podkład”, jeśli chcemy położyć dziecko na trawie (sami możemy na nich również usiąść). Jako  mama dwójki dzieci, która przetestowała krocie różnego rodzaju  kocyków, mogę powiedzieć, że must havem dziecięcej wyprawki jest kocyk polarowy. Ale nie ten chiński za 20 zł, który służy do pierwszego prania. Mowa o wysokiej jakości polarze, który świetnie się pierze, nie blaknie, nie wyciąga, a  przy tym jest piękny nawet po długim czasie użytkowania i wielu cyklach czyszczących.

Kocyki dziecięce, z czego każdy zdaje sobie sprawę, pełnią również funkcję ozdobną. Każda mama chce przecież, aby pokój dziecka wyglądał pięknie. Dlatego najlepszymi upiększaczami dziecięcych „komnat” są rzeczy, które oprócz ozdabiania są jednocześnie użyteczne. Najbardziej uniwersalnym jest szary kocyk niemowlęcy (80 cm x 90 cm). Dostępne są również rozmiary dla starszaka (80 cm x 120 cm oraz 110 cm x 140 cm).

Szary kocyk niemowlęcy

Szary jest kolorem uniwersalnym, pasującym do każdego wnętrza. Dodatkowo tasiemka została stworzona tak, aby był odpowiedni zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Nasz szary kocyk niemowlęcy doskonale się pierze, szybko schnie, nie blaknie i nie wyciąga się. Stworzony został z polaru wyprodukowanego w Polsce, nowej generacji, oddychającego. Posiada znak Oeko Tex Standard 100- jest więc bezpieczny dla naszych najmniejszych. Postanowiłam stworzyć coś innego niż oklepane i wszędzie obecne kocyki z polaru minky! Zapewniam więc, że tego  typu

Kocyki dziecięce

Szary kocyk niemowlęcy nie jest oczywiście jedynym kocykiem w naszym asortymencie. Posiadamy kocyki w kolorach standardowych (niebieski, błękitny, różowy), w stylu marynistycznym (granatowy) jak i cudne kocyki w stylu retro. Zapraszam Cię serdecznie do Sklepu Mamowego- tam wspaniałe ceny, specjalnie dla Ciebie.

NA MACIERZYNSKIM  SKLEP MAMOWY- ZAPRASZAM

Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!


Chcesz znaleźć pracę, ale nie wiesz, jak się za to zabrać?

...i bądź lepsza od innych kandydatów!

Instrukcja, jak skutecznie apikować o pracę

Cześć! Jestem Monika i piszę bloga. Zostań ze mną- razem raźniej!