Kocyki dla niemowląt- najlepsze polskie kocyki.


Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!

Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś. Dzisiaj chciałabym zaprezentować Ci najlepsze polskie kocyki dla niemowląt. Stworzone przez młodą mamę- czyli kogoś, kto zrobił świetny research, dobrał materiały oraz wzory i stworzył coś ponadczasowego. Podpowiem Ci na co zwracać uwagę kupując kocyki dla niemowląt.

Kocyki dla niemowląt

O ile w przypadku ubranek jestem zdecydowanie za bawełną o tyle całkowitym must havem był w naszej wyprawce dziecięcej kocyk polarowy. Żaden inny tak dobrze się u nas nie sprawdził. Nie mówię jednak o kocyku za 15 zł, który względnie spełniał swoją funkcję do pierwszego prania. Mówię o wysokiej jakości poliestrze.

Poliester poliestrowi nierówny- najlepsze polskie kocyki!

Materiałów na swoje kocyki szukałam pół roku. Nie chciałam by był to oklepany minky z oklepanymi wzorami bawełny. Po co dublować kolejny raz to, czego na rynku są krocie. W końcu znalazłam. Polski produkt- a to bardzo ważne, bo nie nafaszerowany świństwami w formie impregnatów (na temat materiałów sprowadzanych pisałam tutaj >>KLIK<<). Świetnie się pierze, nie wyciąga się i nie blaknie, a co najważniejsze- jest puszysty i milutki. Materiał na nasze kocyki dla niemowląt jest materiałem nowej generacji- doskonale oddycha zapewniając odpowiednią termoregulację. Świetny jest nie tylko jako okrycie, ale również jako minikocyk piknikowy- wiemy bowiem, że poliester nie nasiąka tak jak bawełna, dzięki czemu spokojnie możemy położyć dziecko na trawie.

Kocyki dla niemowląt- rozmiar

Optymalnym rozmiarem kocyków dla maluszków jest wymiar 80 cm x 90 cm. Nie za duży, ale też nie za mały. Spokojnie posłuży dziecku do 104 cm. Świetnie sprawdzi się jako kocyk do wózka, czy do samochodu. Posłuży także w domowym zaciszu.

Kocyki dla niemowląt- postaw na oryginalność

Tasiemki zdobiące nasze kocyki zostały stworzone przeze mnie, a wydrukowane przez jednego z polskich producentów. Tasiemka również, poza tym, że zdobi kocyk, pełni funkcję „trzymającą wszystko w ryzach”. To dzięki niej kocyk zachowuje swój kształt.

Kocyk? Świetny prezent!

Dokładnie! Kupując kocyk wiesz, że będzie to trafiony prezent dla niemowlaka. Nie pomylisz się z rozmiarem (choć body dla noworodka również posiadamy), masz możliwość wybrania jednego z dwunastu kolorów. Ponad to szepnę Ci w tajemnicy, że aktualnie kocyki dla niemowląt z Sklepie Mamowym są w bardzo fajnych cenach. A są to najlepsze polskie kocyki. Zapraszam >>KLIK<<.

Kocyki w SKLEPIE MAMOWYM

Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!


Chcesz znaleźć pracę, ale nie wiesz, jak się za to zabrać?

...i bądź lepsza od innych kandydatów!

Instrukcja, jak skutecznie apikować o pracę

Cześć! Jestem Monika i piszę bloga. Zostań ze mną- razem raźniej!