Kocyk dla dziewczynki- nie tylko różowy kocyk!


Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!

Dzisiaj na tapecie kocyk dla dziewczynki. Przedstawię najpiękniejsze w swoim rodzaju i jedyne takie na rynku polskie kocyki. Stworzone przez mamę, dopracowane w każdym calu. Pokażę również, że nie tylko różowy kocyk dla dziewczynki będzie trafionym pomysłem.

Kocyk dla dziewczynki- na co zwracać uwagę?

Nieważne, czy kupujemy dla siebie- w celu uzupełnienia wyprawki, czy szukamy kocyka w celu sprezentowania go. Warto wiedzieć na co zwracać uwagę przy wyborze. O ile w kwestii ubranek częściej wybieram bawełnę (choć pozwalam sobie na welurowe sukieneczki i tiulowe spódniczki, więc nie jest tak, że całkiem inne materiały odrzucam) to w kwestii kocyków wiem, że przynajmniej jeden w  wyprawce musi być polarowy. Jest ciepły,  mięciutki…ale to nie wszystkie zalety poliestru.

Poliester- nie bójmy się go

Naprawdę nie ma się czego bać. Trzeba tylko wiedzieć, jak na ten materiał patrzeć oraz gdzie sprawuje się bardzo dobrze. Polarowy kocyk dla dziewczynki ma tę zaletę, że świetnie się pierze. W przeciwieństwie do bawełny, która bardzo lubi pochłonąć kolor i go nie oddać w wyniku prania,  poliester jest materiałem do którego kolorowe brudy przywierają w mniejszym stopniu. Ponad to polar shaggy, z  którego stworzone zostały nasze kocyki, nie blaknie (czego o bawełnie nie można powiedzieć).  Zdecydowanie lepiej kocyk polarowy sprawdzi się również na zewnątrz- w o wiele mniejszym stopniu niż bawełna chłonie wilgoć- świetny będzie więc jako kocyk piknikowy.

Kocyk dla dziewczynki- tylko różowy kocyk?

Dla miłośników koloru różowego stworzyłam niekrzykliwy pastelowo- różowy kocyk z motywem motylków na tasiemce.

Ogromną popularnością cieszy się również kolor czerwony z motywem ptaków. Ożywi dziecięcą wyprawkę, pozwoli się wyróżnić  zapewniając spokojny sen  i najmilejsze otulenie.

Kolejny kocyk dla dziewczynki to nasz jagodowy z motywem łapek na tasiemce.

Jednym z ulubionych kocyków w naszym sklepie jest turkus. Idealny zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca.

Kolejnym kocem idealnym dla małej damy jest szarak z tasiemką w koty.

Dlaczego warto zrobić zakupy u nas?

Jestem młodą mamą, która wszystkie swoje produkty przetestowała na swoich dzieciach, w WARUNKACH BOJOWYCH. Wiem, że spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających Rodziców. Dlatego, jeśli po głowie chodzi Ci kocyk dla dziewczynki- świetnie trafiłeś. Zapraszam do Sklepu Mamowego (a tam kocyki w rewelacyjnych cenach).

NA MACIERZYŃSKIM- SKLEP MAMOWY ZAPRASZA

Zapisz

Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!


Chcesz znaleźć pracę, ale nie wiesz, jak się za to zabrać?

...i bądź lepsza od innych kandydatów!

Instrukcja, jak skutecznie apikować o pracę

Cześć! Jestem Monika i piszę bloga. Zostań ze mną- razem raźniej!