Kocyk dla dziecka- propozycja najlepszych kocyków.


Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!

Kocyk dla dziecka to podstawa wyprawki. Należy jednak pamiętać, że nie tylko maleństwo potrzebuje czegoś, co otuli je do snu. Kocyk świetnie sprawdza się w podróży, w czasie spacerów czy wyjść do parku- aby najzwyczajniej w świecie na nim usiąść.

Kocyk dla dziecka- dlaczego polar?

Jestem ogromną zwolenniczką kocyków polarowych. Dlaczego? Ano dlatego, że kocyki bawełniane (które tez dobrze mieć) nie sprawdziły się u nas w plenerze. Bawełna szybciej chłonie wodę, łatwiej się brudzi, trudniej pierze i szybciej płowieje.

Polar, z którego wykonane zostały nasze kocyki, jest to wysokiej jakości shaggy, oddychający, ze  Znakiem Oeko Tex Standard 100. Został  wyprodukowany w Polsce, dzięki czemu nie posiada na sobie substancji impregnujących (tutaj co nieco o materiałach sprowadzanych). Fantastycznie się pierze, nie blaknie, nie wyciąga i po długim czasie użytkowania nadal  pięknie wygląda i jest tak samo przyjemny w dotyku.

Kocyk dla dziecka- jaki rozmiar?

Jeśli poszukujesz kocyka dla niemowlaka, najlepszy będzie kocyk w rozmiarze 80cm x 90cm. Jest to optymalnie dobrana wielkość dla maluchów do nawet 104 cm wzrostu (świetne ceny kocyków outletowych– sprawdź  koniecznie).

Dla dwulatków i starszych świetnie sprawdza się kocyk dla dziecka w wymiarze 80 cm x 120 cm.

Dla szkolniaków natomiast stworzone zostały koce w rozmiarze 110 cm x 140 cm.

Kocyk dla dziecka- kolory

W Sklepie Mamowym dysponujemy szeroką gamą kolorów. Są kocyki w standardowych kolorach (niebieski, błękitny, różowy), jak i piękne czerwone, turkusowe, szare, granatowe, czy kocyki w stylu retro.

Kocyk dla dziecka- postaw na uniwersalność i oryginalność w jednym!

Po pierwsze, najlepiej postawić na jednokolorowy kocyk. Będzie on z pewnością pasował do każdej dziecięcej wyprawki. Nasze kocyki, nie dość, że piękne, to jednocześnie jedyne takie na rynku. Sama zajęłam się projektowaniem tasiemek, masz więc gwarancję, że Twój prezent się nie zdubluje z innymi- w gąszczu wszystkich „giftów”.

Warto pamiętać, że kocyk dla dziecka to w 100% trafiony prezent na baby shower, z  okazji narodzin dziecka, jak i prezent na roczek dla chłopca i dla dziewczynki.

NA MACIERZYNSKIM- SKLEP MAMOWY- ZAPRASZAM

Zapisz

Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!


Chcesz znaleźć pracę, ale nie wiesz, jak się za to zabrać?

...i bądź lepsza od innych kandydatów!

Instrukcja, jak skutecznie apikować o pracę

Cześć! Jestem Monika i piszę bloga. Zostań ze mną- razem raźniej!