Koce polarowe dla dzieci- jak wybierać. Krótki poradnik.


Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!

Koce polarowe dla dzieci to nieodzowny element dziecięcej wyprawki. Sprawdzają się świetnie nie tylko w chłodne dni, ale również w letnie upały. Napiszę Ci czym kierować się wybierając kocyk polarowy dla niemowlaka.

Koce polarowe dla dzieci- bezpieczeństwo

Warto zadbać o to, aby kocyk posiadał znak Oeko Tex Standard 100. Daje on gwarancję bezpieczeństwa. Produkty tekstylne oznaczone tym znakiem wolne są od substancji szkodliwych, czy alergizujących. Warto dopytać, czy koce polarowe dla dzieci danego producenta stworzone zostały z polskich materiałów. Dlaczego to takie ważne? Ponieważ najczęściej materiały azjatyckie transportowane są do nas drogą morską. Aby przetrwały długą podróż i nie uległy spleśnieniu, pokrywa się je specjalnym impregnatem. Może on wywoływać reakcje alergiczne. Dlatego również nie warto wierzyć w to,  że w sieciówkach kupujemy „bawełnę organiczną”. Więcej na ten temat pisałam tutaj >>KLIK<<.

Koce polarowe dla dzieci- oryginalność

Czy nie masz wrażenia, że nudne stają się wszystkie kocyko-kołderki  minkowo- bawełniane? Ja w pewnym momencie miałam ich już serdecznie dosyć. Dlatego postanowiłam stworzyć coś swojego i jestem z tego produktu bardzo dumna. Dlaczego? Bo drugich takich kocyków nie znajdziecie na naszym rynku. Jest to seria  limitowana, więc będzie je miało tylko kilkaset osób w Polsce!

Koce polarowe dla dzieci-  co w nich fajnego?

Będą tacy, którzy krzykną, że polar jest zły. Hola, hola. Trzeba wiedzieć jakie właściwości ma dany materiał i w jaki sposób je wykorzystać. Koce polarowe są świetne i doskonale uzupełniają się z bawełnianymi kocykami. Warto każdy z tych rodzajów mieć w dziecięcej szafie. Warto pamiętać, że koce polarowe, w przeciwieństwie do kocyków bawełnianych, nie chłoną wilgoci (można na nich usiąść na trawie), są puszyste i szybko schną. Świetnie sprawdzają się jako okrycia na chłodne dni!

Koce polarowe dla dzieci- postaw na jakość!

To oczywiste, że koce polarowe za 20 zł są kocami jednorazowego użytku. Nie będę oczywiście dyktowała nikomu, jaką cenę ma zapłacić za kocyk, mogę jedynie napisać, że cena pociąga za sobą jakość (w tym przypadku kiepską). Koce polarowe w Sklepie Mamowym nie mechacą się, nie blakną, nie kulkują, nie farbują w praniu i nawet po wielu cyklach wyglądają jak nowe!

Koce polarowe dla dzieci- dlaczego właśnie w Sklepie Mamowym?

Masz pewność, że pozytywnie zaskoczysz osobę obdarowywaną! Nasze kocyki cieszą oczy i otulają najmniejszych z należytą troską i bezpieczeństwem!

Na koniec mam dla Ciebie niespodziankę! Otrzymujesz dzisiaj aż 15% rabatu na zakupy w Sklepie Mamowym (oprócz kocyków mamy również body dziecięce, fantastyczne piżamy dziecięce oraz ultrachłonne śliniaki na ślinienie). Wystarczy, że w koszyku wpiszesz hasło: wyprawka

Body dziecięce czarne trójpak
Body niemowlęce białe trójpak
Body dla dziecka szare trójpak

Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!


Chcesz znaleźć pracę, ale nie wiesz, jak się za to zabrać?

...i bądź lepsza od innych kandydatów!

Instrukcja, jak skutecznie apikować o pracę

Cześć! Jestem Monika i piszę bloga. Zostań ze mną- razem raźniej!