Witaj!

Nazywam się Monika Konefał. Dużo mówię, sporo piszę. Zgromadziła się wokół mnie grupa najfajniejszych ludzi w sieci. I za to kocham to miejsce. Na co dzień pracuję jako specjalista ds. tworzenia strategii marketingowej, a specjalizuję się w tworzeniu strategii budowania świadomości własnej marki w sieci.

Kim jestem?

Trochę jachowianką, trochę krakowianką. Zapaloną gitarzystką.

O blogu

Choć nazwa bloga wskazuje na parenting, to blog sam w sobie parentingowy nie jest. Nie robię tutaj tego, czego sama nie lubię. Nie wyśmiewam, nie oceniam, nie mówię jak żyć. Nie piszę o szczepionkach, protestach, nie udostępniam treści, które mogłyby w jakikolwiek sposób kogoś dotknąć. Zbyt dużo tego w sieci. Nie chcę być kolejną, która bazując na ludzkich negatywnych emocjach, robi wokół siebie szum. Nie oznacza to, że nie mam własnego zdania. Nie nie. Swoje zdanie mam, o czym najczęściej, na własnej skórze, przekonuje się mój osobisty małżonek. Znalazłam swojego kozła ofiarnego- jeden mi wystarczy 🙂

Co lubię?

Jeśli humor, to czarny. Jeśli ironia, to autoironia. O tym przekonali się Ci, którzy codziennie obserwują mnie na Insta Stories.