Witaj!

Nazywam się Monika Konefał. Dużo mówię, sporo piszę. Zgromadziła się wokół mnie grupa najfajniejszych ludzi w sieci. I za to kocham to miejsce. Na co dzień pracuję jako specjalista ds. tworzenia strategii marketingowej, a specjalizuję się w tworzeniu strategii budowania świadomości własnej marki w sieci.

Kim jestem?

Trochę jachowianką, trochę krakowianką. Zapaloną gitarzystką.

O blogu

Choć nazwa bloga wskazuje na parenting, to blog sam w sobie parentingowy nie jest. Nie robię tutaj tego, czego sama nie lubię. Nie wyśmiewam, nie oceniam, nie mówię jak żyć. Nie piszę o szczepionkach, protestach, nie udostępniam treści, które mogłyby w jakikolwiek sposób kogoś dotknąć. Zbyt dużo tego w sieci. Nie chcę być kolejną, która bazując na ludzkich negatywnych emocjach, robi wokół siebie szum. Nie oznacza to, że nie mam własnego zdania. Nie nie. Swoje zdanie mam, o czym najczęściej, na własnej skórze, przekonuje się mój osobisty małżonek. Znalazłam swojego kozła ofiarnego- jeden mi wystarczy 🙂

Co lubię?

Jeśli humor, to czarny. Jeśli ironia, to autoironia. O tym przekonali się Ci, którzy codziennie obserwują mnie na Insta Stories.

Zamieniłam

trudne w proste

Z myślą o kobietach- mamach, które pisały do mnie, a których to historie niejednokrotnie publikowałam na blogu, wzięłam udział w tworzeniu instrukcji aplikowania o pracę. Prowadzi ona za rękę- krok po kroku, etap po etapie, przez proces rekrutacyjny. Dowiesz się z niej, co robić i na co zwracać uwagę, by zwiększyć swoje szanse na rynku pracy. I choć instrukcja pisana była z myślą o matkach, jest ona instrukcją dla każdego, kto chce z głową i świadomie starać się o najlepsze na rynku miejsca pracy. Całość opiera się o to, na czym znam się najlepiej- o budowanie świadomości własnej marki. Tak wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak istotny jest to element w całym procesie rekrutacyjnym. Dzięki instrukcji w zeszłym roku aż 150 osób dostało pracę na satysfakcjonujących warunkach!

Jest to gotowy plan działania, który należy jedynie wcielić w życie.

Zapraszam Cię na stronę jak-napisac-cv.online – sprawdź jak to działa. A jeśli kiedyś będziesz potrzebowała jasnych i konkretnych wskazówek dotyczących aplikowania o pracę- zajrzyj właśnie tam!

Chcesz się ze mną skontaktować?

Pisz śmiało na kontakt (a) na-macierzynskim.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego!