Czy na Instagramie widać, kto wyświetla profil?


Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!

Skoro tutaj przychodzisz to albo chcesz sprawdzić kto Cię podgląda, albo chcesz sprawdzić czy możesz bez obaw podglądać! A mam Cię. No cóż, jeśli chodzi o to, czy na Instagramie widać, kto wyświetla profil muszę Ci odpowiedzieć, że zależy co ogląda.

Czy na Instagramie widać, kto wyświetla profil?

Otóż, jeśli wchodzisz bezpośrednio na czyjś profil i oglądasz zdjęcia bez  pozostawiania po sobie jakiejkolwiek reakcji, wtedy właściciel profilu nie widzi, że u niego byłeś. Nie widać również, gdy korzystasz z funkcji „Zapisz zdjęcie”.

Kiedy widać, że byłeś na czyimś profilu? Czy na Instagramie widać, kto wyświetla profil?

Odpowiedź na to pytanie, z wyróżnionymi sytuacjami, w których widać, że byłeś na czyimś Instagramie/że ktoś odwiedzał Twój profil, zostanie odblokowana po dokonaniu symbolicznej wpłaty 2 zł. Dzięki niej będziemy w stanie przygotowywać dla Ciebie obszerne artykuły (o rzeczach oczywistych i mniej oczywistych) dotyczące Social Mediów i blogowania.

 

Jeżeli, jak napisałam wcześniej, nie zostawisz po sobie żadnej reakcji na profilu głównym, nie widać, że ten właśnie profil odwiedzałeś. Jeśli natomiast zostawisz komentarz, zaobserwujesz kogoś, czy też polubisz zdjęcie, oczywistym jest fakt, że pozostawisz po sobie namacalny ślad. Podobnie sprawa wygląda, gdy śledzisz czyjeś Insta Stories. Jeśli je oglądasz, znajdujesz się na liście osób oglądających, do której wgląd ma autor profilu (zajrzyj tutaj-> InstaStories- co to i czy widać, kto je ogląda).

Podsumowując, naszą obecność na czyimś Instagramie widać, jeśli:

  1. Polubimy zdjęcie
  2. Zostawimy komentarz
  3. Zaobserwujemy kogoś
  4. Oglądamy czyjeś Insta Stories

 

Czy na Instagramie widać, kto wyświetla profil?

Szczerze mówiąc nikt, kto ceni swój czas, nie siedzi nad Instagramowym kontem i nie sprawdza, kto śledzi jego profil. Także spokojnie, nawet jeśli zajrzałeś parę razy na czyjś profil, to ta osoba z pewnością nie ślęczy i nie szuka sposobów na sprawdzanie swoich followersów.

Czy na Instagramie widać, kto wyświetla profil?

Słuchaj, skoro tutaj jesteś, zapraszam Cię jeszcze do paru wartościowych tekstów dotyczących samego Instagrama. Myślę, że  moje wskazówki z pewnością będą dla Ciebie pomocne. Napisałam wiele w temacie opisów do zdjęć, tego, w jaki sposób tworzyć kreatywne Insta Stories, a także jak zdobyć followersów na Instagramie.

 

Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!


Chcesz znaleźć pracę, ale nie wiesz, jak się za to zabrać?

...i bądź lepsza od innych kandydatów!

Instrukcja, jak skutecznie apikować o pracę

Cześć! Jestem Monika i piszę bloga. Zostań ze mną- razem raźniej!