Instagram Stories co to i czy widać kto ogląda


Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!

Skoro tutaj jesteś pewnie nurtuje Cię pytanie: „Instagram stories co to?”. Otóż zaraz udzielę Ci odpowiedzi na to pytanie. Dodatkowo dowiesz się, czy widać kto ogląda nasze Instagram Stories oraz w jaki sposób to sprawdzić.

Instagram stories- co to? (Insta Stories)

Są to krótkie 60- sekundowe filmy nagrywane za pośrednictwem aplikacji Instagram. Odtwarzane są one przez Ciebie i Twoich obserwujących po kliknięciu w Twoje zdjęcie profilowe na Instagramie. Możesz nagrywać nieskończenie wiele takich filmów. Należy jednak pamiętać, że zachowują się one w pamięci Twojego (i wszystkich Twoich obserwujących) Instagrama tylko 24 godziny. Po tym czasie znikają. Samoistnie. Giną. Śmiercią naturalną.

Instagram Stories co to? Czy można zapisać nagrany film?

Może uda Ci się nagrać coś ekstra! Nie chcesz, aby zniknęło? Wystarczy, że w prawym dolnym rogu Twojej historii naciśniesz znak trzech kropek. On rozwinie się w formie menu, dzięki czemu możesz go usunąć, ZAPISAĆ, udostępnić w formie posta na Instagramie, czy wejść w ustawienia relacji i je zmienić (możesz zablokować użytkowników, których nie chcesz gościć w swoich Insta Stories).

Instagram Stories- czy widać kto ogląda nasze Insta Stories?

Odpowiedź na to pytanie odblokuje się, po dokonaniu symbolicznej 2-złotowej wpłaty. Dzięki niej będziemy w stanie w dalszym ciągu tworzyć dla Ciebie teksty dotyczące Social Mediów, w których poznasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Dzięki!

 

Odblokuj za 2 złPłacąc akceptujesz naszą politykę prywatności

Instagram Stories co to? Jak nagrywać filmy?

Aby zacząć nagrywać film musisz przejść do strony głównej Instagrama. U góry widoczne będą w kółkach relacje Twoich znajomych, a pierwsze z tych kółek będzie Twoją relacją. Jeśli jeszcze nigdy nie nagrywałeś, przy Twoim kółeczku będzie „wisiał” niebieski plusik. Wystarczy, że klikniesz w swoje, nazywajmy to tak dalej, kółeczko. Zostaniesz automatycznie przeniesiony do kamery, której funkcje nie różnią się zbytnio od aparatu fotograficznego. Jeśli chcesz wiedzieć krok po kroku, jak nagrywać Instagram Stories, zapraszam Cię do tego tekstu: >>Jak nagrywać Instagram Stories<<


Mogą spodobać Ci się również:

Pomysł na Instagrama
Jak zdobyć followersów na Instagramie
Dlaczego nie warto kupować obserwujących
Jak robić dobre zdjęcia telefonem

 

Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!


Chcesz znaleźć pracę, ale nie wiesz, jak się za to zabrać?

...i bądź lepsza od innych kandydatów!

Instrukcja, jak skutecznie apikować o pracę

Cześć! Jestem Monika i piszę bloga. Zostań ze mną- razem raźniej!