Jaką firmę otworzyć? Pomysł na szybko zwracający się biznes!


Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!

Dzisiaj mam zamiar napisać Ci jaką firmę otworzyć oraz dlaczego założyć właśnie taką a nie inną działalność. Możesz otrzymać gotową instrukcję- kok po kroku, co zrobić, aby biznes zaczął szybko się zwracać! Zaczynamy.

Jaką firmę otworzyć? Krótkie objaśnienia

W 2014 roku nadarzyła się możliwość walczenia o dofinansowanie na rozpoczęcie biznesu. Długo zastanawialiśmy się, w co zainwestować ewentualne otrzymane pieniądze. Niestety to, co znajdywałam albo wymagało ogromnych nakładów finansowych, albo wydawało mi się czymś nieosiągalnym pod kątem marketingowym. Odrzuciłam wszelkie pomysły na sklepy internetowe, gdyż samo stworzenie i wyposażenie takiego sklepu wiązało się z wydatkami rzędu stu tysięcy złotych. Dokonując dogłębnej analizy okazało się, że postawię na biznes  lokalny. I tak, krok po kroku, układając sobie w głowie wszystkie „za i przeciw” stwierdziliśmy, że złożymy wniosek na firmę zajmującą się czyszczeniem chemicznym dywanów, tapicerki samochodowej, meblowej  oraz czyszczeniem kostki brukowej.

Jaką firmę otworzyć? Dlaczego taki biznes?

Może wydawać się to zabawne. Zresztą…śmiechem zareagowali wszyscy moi bliscy, którym mówiłam jaki profil działalności wchodzi w grę. Firma czyszcząca?! My jednak doskonale wszystko przemyśleliśmy. Wiedzieliśmy, co robimy. Dzięki temu stworzyliśmy biznes, który daje gigantyczne pole do finansowego spełnienia własnych aspiracji.

Jaką firmę otworzyć? Firma czyszcząca- krok po  kroku.

Postanowiliśmy podzielić się z Wami naszym doświadczeniem.

Jaką firmę otworzyć? Co znajdziesz w poradniku?

  1. Wykaz maszyn.
  2. Wykaz najlepszej chemii.
  3. Szczegółowy opis czyszczenia poszczególnych nawierzchni.
  4. Dokładnie opisane techniki reklamowania się.
  5. Wykaz błędów, czyli czego unikać.
  6. Opis przygotowania miejsca pod czyszczenie dywanów.

Jaką firmę otworzyć? Metoda prania

Całość dotyczy zakładania firmy zajmującej się ekstrakcyjnym czyszczeniem dywanów oraz tapicerek. Nie piszemy o czyszczeniu na wskroś (czyli o praniu polegającym na zamaczaniu dywanów w całości), ponieważ ten typ czyszczenia wiąże się z zakupem specjalistycznych maszyn oraz z wynajęciem ogromnej powierzchni na lokal. Zakładamy, że jesteś człowiekiem bez ogromnego zaplecza finansowego i chcesz rozpocząć swój biznes stawiając mniejsze kroki.

Jaką firmę otworzyć? Czego nie znajdziesz w poradniku?

Nie piszemy o procedurach związanych z zakładaniem działalności gospodarczej oraz o sprawach księgowych. Sprzedajemy know how, który nie jest dostępny w żadnym innym miejscu w sieci.

Jaką firmę otworzyć? Firmę czyszczącą, rzecz jasna!

Dlaczego warto wykupić dostęp do spisanego przez nas know how? Jest to jednorazowa inwestycja, dzięki której unikniesz błędnych zakupów, źle wydanych pieniędzy na marketing. Dowiesz się jak pracować, by zarobić, a nie dokładać do biznesu. Jak na tacy otrzymujesz sprawdzone metody, które znajdą swoje odzwierciedlenie w każdym rejonie Polski. Znając dokładnie sposób działania zaoszczędzisz swój czas, a często grube pieniądze.

Poniżej znajdziesz treść całego know how firmy czyszczącej dywany i tapicerki metodą ekstrakcyjną. Jeśli chcesz zapoznać się z nią wystarczy, że wykupisz dostęp w kwocie 123 zł brutto. Po uzyskaniu płatności poniżej pojawi się wszystko, o czym wspomniałem wyżej.

 

Życzę powodzenia w biznesie!

Andrzej

 

 

Kup dostęp za 350 zł

 

Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!


Chcesz znaleźć pracę, ale nie wiesz, jak się za to zabrać?

...i bądź lepsza od innych kandydatów!

Instrukcja, jak skutecznie apikować o pracę

Cześć! Jestem Monika i piszę bloga. Zostań ze mną- razem raźniej!