Dziecko w drodze!

 Klikając tutaj przejdziesz do najlepszej i JEDYNEJ takiej instrukcji- jak, krok po kroku, aplikować o pracę! Kliknij i aplikuj o pracę z głową!

Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!

Maszerowałam po pokoju. Trwało to jakieś 20 minut (no może nawet 25)…

– Niemożliwe- mówię i patrzę na mojego męża.- Chyba sobie tę ciążę wykrakałam ostatnimi testami.- uśmiecham się pod nosem.

– Możliwe, możliwe- odpowiada mi i szeroko się do mnie uśmiecha.- Młody, będziesz miał braciszka, albo siostrzyczkę.

Młody jakby z niepokojem popatrzył na tatę. Ja zaciskałam w dłoni test. Test ciążowy. A na nim dwie kreski. I to baaaardzo wyraźne.

– Kochanie, jak już tak wędrujesz to włącz sobie tą aplikację, która mierzy kilometry. Dobrze by było gdyby ktoś skorzystał z tego Twojego chodzenia.

Popatrzyła na niego i zaczęłam się śmiać. On zawsze potrafi rozbawić towarzystwo :). Usiadłam na krawędzi łóżka i zaczęłam się zastanawiać. Jak to będzie. Czy dam sobie radę z dwójką Maluszków? Czy Młody nie poczuje się w jakiś sposób odrzucony, kiedy będę musiała zajmować się Młodą/Młodym Juniorem? Czy ciąża będzie przebiegać prawidłowo i dzieciątko będzie zdrowe?

Zdecydowanie za dużo pytań. Emocje niesamowite. Zaczęłam płakać. A dlaczego? Nie, nie dlatego, że byłam przerażona… Szczęście. Ogarnęło mnie ogromne szczęście! Spojrzałam na Młodego i pomyślałam: „Przecież tak cudownie jest być mamą”.

P.S.: Dzisiaj mniej humorystycznie. Jestem najszczęśliwszą osobą na świecie! 🙂

Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!


Chcesz znaleźć pracę, ale nie wiesz, jak się za to zabrać?

...i bądź lepsza od innych kandydatów!

Instrukcja, jak skutecznie apikować o pracę

Cześć! Jestem Monika i piszę bloga. Zostań ze mną- razem raźniej!

Comments

 • Drugie dziecko w drodze? 😀 gratulacje 🙂

  8 listopada 2014
  • reply
   na_macierzynskim

   Dziękujemy 🙂

   9 listopada 2014

Post a Comment