Dlaczego nikt nie odpowiada na moje CV?


Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!

Muszę przyznać, że pytanie „dlaczego nikt nie odpowiada na moje CV” jest jednym z najbardziej dołujących w trakcie procesu rekrutacyjnego. Bardzo często zdarza się bowiem, że osoba poszukująca pracy spędza długie godziny/dni/tygodnie na aplikowaniu, a odpowiedzi- jak nie było, tak nie ma. Właśnie z myślą o takich osobach przygotowałam coś, czego na rynku jeszcze nie było.

Dlaczego nikt nie odpowiada na moje CV?

Stworzyłam instrukcję- dokładny plan działania, który trzeba jedynie wcielić w życie. Są to dokładne wskazówki, same konkrety- bez ogólników. Jest to coś, czego brakowało kiedyś mnie, a czego brakuje niestety wielu osobom poszukującym pracy.

„Dlaczego nikt nie odpowiada na moje CV?”. Zamiast po prostu działać, działaj skutecznie!

Dzięki mnie wyeliminujesz błędy, które niweczą Twoje działania. Zwiększysz swoje szanse na zatrudnienie i odnalezienie się na rynku pracy. Dzięki mnie nic w trakcie rekrutacji Cię nie zaskoczy.

Nowa strona internetowa

Aby skorzystać z porad dostępnych w mojej instrukcji przejdź na stronę www.jak-napisac-cv.online . Treści instrukcji są płatne. Koszt pełnego i dożywotniego dostępu do całej treści, to kwota 29,90 zł. Jestem świadoma, że nie każdy jest skłonny zapłacić, nawet w momencie, gdy otrzymuje w zamian zamiast wszędobylskich ogólników, wysokiej jakości treści. Dlatego właśnie Ty, opłacając odstęp do strony, będziesz o krok przed konkurencją. Przez cały czas.

Jeśli wykupiłeś/wykupiłaś wcześniej dostęp do instrukcji, napisz maila na kontakt@na-macierzynskim.pl . W mailu zwrotnym otrzymasz Ci kod obniżający kwotę na stronie www.jak-napisac-cv.online o tę, którą przelałaś/przelałeś wcześniej.

Dlaczego nikt nie odpowiada na moje CV?

Dzięki instrukcji dowiesz się, jak skutecznie aplikować. Udowadniam, że profesjonalne CV nie wystarczy. Nieważne bowiem, jak bardzo będzie profesjonalne- jeśli nikt go nie otworzy, nic Ci z jego wyjątkowości.

W instrukcji otrzymasz masę wiedzy i ogrom informacji, dzięki którym sprawisz, że Twoje CV będzie analizowane, a nie tylko przerzucane z jednej kupki na drugą w całym procesie rekrutacyjnym.

Przejdź na stronę instrukcji, przeczytaj opinie, wykup dostęp i zdobądź pracę!

Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!


Chcesz znaleźć pracę, ale nie wiesz, jak się za to zabrać?

...i bądź lepsza od innych kandydatów!

Instrukcja, jak skutecznie apikować o pracę

Cześć! Jestem Monika i piszę bloga. Zostań ze mną- razem raźniej!