Czy opłaca się założyć firmę czyszczącą tapicerkę i dywany


Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!

Czy opłaca się założyć firmę czyszczącą tapicerkę i dywany? Zaraz udowodnię Ci, że tak. Pokażę Ci również  w jaki sposób sprawić, aby firma ta w szybkim tempie zaczęła przynosić zyski!

Czy opłaca się założyć firmę czyszczącą tapicerkę i dywany?

Po pierwsze, aby prowadzić taką firmę, trzeba znać dokładny wykaz niezbędnych maszyn oraz chemii czyszczącej. Dzięki posiadaniu takiej wiedzy unikamy złych inwestycji- zarówno w przereklamowany sprzęt, jak i nie do  końca dobrą chemię. No bo skoro możemy już na tym etapie dokładnie wiedzieć, co jest dobre a co nie- dlaczego by nie skorzystać? Będziemy mogli od razu zacząć wykonywać swoje usługi na najwyższym możliwym poziomie. Jest to pierwszy krok do uruchomienia łańcucha marketingu szeptanego. Dobrze wykonana usługa=  zadowolony klient= polecenie znajomym oraz powracający klient.

Czy opłaca się założyć firmę czyszczącą tapicerkę i dywany?

Trzy lata temu otrzymaliśmy dofinansowanie na założenie takiego biznesu. Na własnej skórze przekonaliśmy się jak trudno jest, bez dokładnej znajomości funkcjonalności maszyn oraz jakości stosowanej chemii, od początku działać z rozmachem. Procesu czyszczenia musieliśmy nauczyć się od podstaw- sami. Popełniliśmy parę błędów. Przetestowaliśmy wiele urządzeń i środków chemicznych. Sporo nas to kosztowało, ale dzięki temu jesteśmy w stanie podać Ci jak na tacy, jak działać, by szybko zarabiać.

Czy opłaca się założyć firmę czyszczącą tapicerkę i dywany?

Dla tych, którzy już dziś wiedzą, że chcą działać w tej branży, przygotowaliśmy treściwy, zawierający maksimum informacji poradnik, w którym jak na tacy otrzymasz to, czego my nie wiedzieliśmy. Znajdziesz w nim:

  1. Dokładny spis najlepszych maszyn.
  2. Wykaz chemii czyszczącej.
  3. Opis metody czyszczenia ekstrakcyjnego w przypadku poszczególnych rodzajów tapicerek/dywanów.
  4. Dokładny opis działań marketingowych, dzięki którym będziesz docierał  do  swojej grupy docelowej.
  5. Opis przygotowania miejsca pod czyszczenie dywanów.

Dzięki naszym radom możesz nie tylko zaoszczędzić kilkanaście tysięcy złotych (unikając złych inwestycji), ale także zaoszczędzić swój czas. Po co więc czekać i uczyć się wszystkiego na własnej skórze, skoro możesz mieć, tu i teraz, przepis na świetnie prosperujący biznes. Know how, napisane w sposób przystępny i rzeczowy.

Poniżej znajdziesz treść całego know how. Jeśli chcesz zapoznać się z nią wystarczy, że wykupisz dostęp w kwocie 123 zł brutto. Po uzyskaniu płatności poniżej pojawi się wszystko, o czym wspomniałem wyżej.

 

Andrzej

 

 

Kup dostęp za 350 zł

Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!


Chcesz znaleźć pracę, ale nie wiesz, jak się za to zabrać?

...i bądź lepsza od innych kandydatów!

Instrukcja, jak skutecznie apikować o pracę

Cześć! Jestem Monika i piszę bloga. Zostań ze mną- razem raźniej!