Agroturystyka

 Klikając tutaj przejdziesz do najlepszej i JEDYNEJ takiej instrukcji- jak, krok po kroku, aplikować o pracę! Kliknij i aplikuj o pracę z głową!

Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!

Dzisiaj za oknami szaro-buro. Warto więc wrócić myślami do weekendu! Piękna niedziela :-). Cudowne słońce. Żal nie wykorzystać pogody na spacer, zabawę i tarzanie się w śniegu. Tym bardziej, gdy odwiedziliśmy babcię. Ogród dziadków to istny raj dla Młodego. Pełno zakamarków, sprzętów, stare fiaty, kury, krowy i wiele, wiele innych… Tak! On to uwielbia!

Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!


Chcesz znaleźć pracę, ale nie wiesz, jak się za to zabrać?

...i bądź lepsza od innych kandydatów!

Instrukcja, jak skutecznie apikować o pracę

Cześć! Jestem Monika i piszę bloga. Zostań ze mną- razem raźniej!

Comments

 • Faaaaaajnie….. :))))

  1 grudnia 2015
 • super, że macie dziadków na wsi i zawsze możecie do nich pojechać 😀

  1 grudnia 2015
 • No bajka ! Dzieci powinny jeździć na wieś , jeśli nie mają możliwości mieszkania 😉 Jak patrze na zdjcia to uśmiech mi się maluje na twarzy 🙂 Wiec to coś pięknego.. tam jest inaczej, spokojniej, życie biegnie ciut inaczej. A ! I dobrze że są zwierzątka 😉 młody będzie wiedział jak wygląda kura . Mówię serio 😀 Siostra pracuje w przedszkolu i jak byli na wycieczce 2 dniowej z maluchami ( same miastowe dzieci) to jak zobaczyły krowę to było takie poruszenie : Proszę pani krowa ! Prosze pani jaka ona duża ! Piski krzyki . Teraz dzieci coraz mniej wiedzą.. Zwłaszcza miastowe, nie potrafią odróżnic gawrona od sroki i znaja tylko gołębie 😉 Pozdrawiam i zapraszam do siebie

  3 grudnia 2015
  • Młody bardzo dokładnie zbadał teren, zajrzał w każde zakamarki i obejrzał każde zwierzę od stóp do głów 😀 Taka edukacja też jest ważna. A co najważniejsze, jest zachwycony!

   3 grudnia 2015

Post a Comment