Wielofunkcyjna kabina prysznicowa


Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!

Taką oto miał mój Tata kiedyś fanaberię. Kupić sobie kabinę prysznicową- ale miała to być kabina prysznicowa z prawdziwego zdarzenia! Po montażu okazało się, że jest to istny statek kosmiczny! Światła, diody, radio, wiatrak, masażery… czyli multum gadżetów! Nikt nie wziął pod uwagę faktu, że w czyszczeniu taka kabina to katorga. Ale ja nie o sprzątaniu chciałam!

My (ja, Mąż, Młody) swoją łazienkę mamy piętro wyżej. Tam najzwyklejszy w świecie prysznic jak z czasów akademika (brodzik+kotara) :). Bardzo fajnie myje się tam Młodego. Ten jednak UWIELBIA łazienkę Dziadków. Jest nowiutka, ładna i ma to coś, czyli „wielofunkcyjną kabinę prysznicową”.

Z racji tego, że pora była już wieczorna, a Młody nie miał zamiaru wychodzić z łazienki, Mąż postanowił wykąpać go u Dziadków. I tak odkręca wodę. Leci zimna.

– Kochanie!- krzyczy- jak tu się reguluję temperaturę wody?

– Tak jak przy wszystkich prysznicach. Masz tam takie czerwono-niebieskie kółko. Jeśli chcesz cieplejszą to przesuwasz dźwignię w stronę…

– Tak, tak, już widzę…

I nagle słyszę tylko siarczyste „o kur**”. Biegnę do łazienki, przerażona, tym bardziej, że był to chyba drugi raz w życiu, gdy mój mąż przeklął. Patrzę, a na Męża leci strumień wody prosto z masażerów pleców.

– Zakręcaj wodę!- krzyczę.

Oczywiście pomylił pokrętła. Co prawda, na tym elemencie też jak byk narysowane było czerwono-niebieskie kółko, ale nie przypuszczałam…

– Dobra, weź przekręć do pozycji początkowej.- wołam i patrzę jak Mąż osłania ciałem łazienkę i przyjmuje strumień wody na swój tors.

– Próbuję…Ja pierniczę!!!!!- Wrzeszczy. Bo zamiast przesunąć do pozycji początkowej przekręcił w drugą stronę i uruchomił natrysk w masażerze stóp zaczepionym dokładnie na wysokości jego brzucha…

Postanowiłam się poświęcić. Podeszłam i opanowałam szaleńczy strumień wody. Teraz słychać już było tylko trzeszczącą Madonnę w radiu prysznicowym.

Efekt? Łazienka w stanie dobrym (gdzieniegdzie ciekło…), Mąż w stanie dobrym (gdzieniegdzie ciekło…), Młody w siódmym niebie- kucał nad kałużą na ziemi i taplał się w niej.

Jeśli będzie kiedyś marzyć się Wam wielofunkcyjna kabina prysznicowa, a będzie Wam zależało na bezpieczeństwie Waszym i Waszej rodziny… zrezygnujcie z tych wielofunkcyjnych na rzecz mniej funcyjnych, a bardziej funkcjonalnych :).

————————————————————————–

Delegacja… To takie piękne słowo. Wiąże się ono z tym, że mąż, w celu zarobkowym, zostaje na jakiś czas wysłany w miejsce odległe od domu na tyle, że nie jest w stanie wrócić na noc… CZYTAJ KOLEJNĄ HISTORIĘ>>>

Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!


Chcesz znaleźć pracę, ale nie wiesz, jak się za to zabrać?

...i bądź lepsza od innych kandydatów!

Instrukcja, jak skutecznie apikować o pracę

Cześć! Jestem Monika i piszę bloga. Zostań ze mną- razem raźniej!