Trampolina z Biedronki- trampolina Total Sport


Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!

Pisałam jakiś czas temu, na fanpageu, że trampolina z Biedronki (trampolina Total Sport- w końcu nie tylko w Biedronce można ją dostać) dała mi niezły wycisk. Tego trzymetrowego giganta, zdobiącego aktualnie nasz ogród, składałam sama, w trudach i znoju, przez cztery godziny..

Trampolina Total Sport/trampolina z Biedronki

Cytując klasyka, okazało się, że „moje ciało może więcej niż podpowiada mi umysł”… a właściwie, to może więcej niż podpowiada instrukcja. Bo w niej, jak byk, widnieje adnotacja: „Do złożenia trampoliny potrzebne są dwie dorosłe osoby o dobrej sprawności fizycznej”. Matka, chcąc jednak zobaczyć uśmiech na twarzach swoich dzieci jak najszybciej, nie mogła czekać na powrót męża z pracy (pamiętajcie, nigdy nie mówcie „z roboty”- zawsze „z pracy” (!)- dla niewtajemniczonych-> klik). Żałuję, że nie zrobiłam zdjęć poszczególnych etapów składania. W instrukcji fotografie są tak słabej jakości, że ciężko w niektórych momentach cokolwiek tam zobaczyć. Rekompensatą za to są bogate opisy.

Trampolina Total Sport- zalety i funkcje

Trampolina z Biedronki to pierwsza trampolina, jaką kiedykolwiek mieliśmy. Młody jest zachwycony! My zresztą też. Siedzimy w niej i:

  • skaczemy
  • leżymy i patrzymy w niebo
  • tańczymy i śpiewamy (biedni sąsiedzi)
  • jemy

Z racji tego, że przez dwa ostatnie dni ciągle padał deszcz, założyłam na wierzch plandekę, z pięknym wielkim logo jednego z polskich browarów, tworząc coś w rodzaju namiotu cyrkowego (nazwa świetnie oddaje to, co działo się w środku).

Ponadto, wyczytałam, że podczas skakania na trampolinie możemy spalić do 1000 kcal na godzinę (oczywiście, wszystko zależy od intensywności ćwiczeń) i nie nadwyrężamy stawów.

Łączymy więc przyjemne z pożytecznym. Szalejemy, bawimy się i odchudzamy. Dzięki trampolinie Total Sport mam porządek w domu (nie wygląda on już tak-> klik). Po prostu w domu nas już nie uświadczy. Dla Młodej stanowi ona coś na wygląd i podobieństwo dużego kojca. Tak więc, kiedy Młody jeździ na rowerze i muszę za nim pobiec, aby nie wpadł w ogrodzenie, mam pewność, że zostawię ją na 5 sekund, a gdy wrócę nie będzie miała buzi pełnej trawy i stokrotek.

Jeśli nie macie trampoliny, a kiedyś będziecie szukać prezentu dla dzieciaków, z czystym sercem polecam. Przenieśliśmy się tam całą naszą rodziną. Musimy tylko dobudować tam aneks kuchenny i dostawić Toi Toia 😀 Zresztą sami zobaczcie!

Mieliśmy jeden problem. Dostaliśmy złą siatkę. Została wymieniona następnego dnia. Najpierw otrzymaliśmy informację, że konieczne jest złożenie trampoliny i jej zwrot (nie powiem, jak się poczułam, kiedy to usłyszałam). Udało się nam jednak zwrócić złą siatkę i otrzymać nową.


Mogą spodobać Ci się również:

Prezent na roczek dla chłopca
Odkurzacz Karcher- opinia po trzech latach użytkowania
Venta Airwasher- recenzja + rabat na produkty Venty

MogąZapisz

Zapisz

Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!


Chcesz znaleźć pracę, ale nie wiesz, jak się za to zabrać?

...i bądź lepsza od innych kandydatów!

Instrukcja, jak skutecznie apikować o pracę

Cześć! Jestem Monika i piszę bloga. Zostań ze mną- razem raźniej!