Program do obróbki zdjęć na telefonie.


Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!

Dzisiaj mam dla Ciebie tekst dotyczący tego, jaki program do obróbki zdjęć na telefonie najlepiej wybrać. Moim skromnym zdaniem wart polecenia jest Instagram! Do niedawna nie miałam zielonego pojęcia o tym, jak wiele funkcji i możliwości skrywa ta aplikacja. Zobacz, jak w łatwy sposób można obrabiać w niej zdjęcia!

Program do obróbki zdjęć na telefonie

Instagram jest zupełnie darmowy. Charakteryzuje się dużą ilością dostępnych filtrów, które dodatkowo możesz modyfikować. Nie będę Cię zanudzała, przekonaj się jak intuicyjna jest to aplikacja.

Zapisywanie zdjęć

Zależy nam przede wszystkim na tym, aby obrobione zdjęcia z Instagrama zapisywały się na naszym telefonu. Aby tak się działo, musimy wejść w Ustawienia i zaznaczyć opcje „Zapisz oryginał zdjęcia”. Zacznij od tego. Zdjęcia wylądują w galerii w folderze Instagram.

Musisz pamiętać, że zdjęcia poziome jesteś w stanie obrobić w całości. Zdjęcia pionowe aplikacja częściowo ucina.

Obróbkę pokazową przeprowadzę na ostatnio zrobionym i opublikowanym na fanpageu zdjęciu. To, o czym piszę na danym etapie, zaznaczone jest czerwonym kółkiem.

Najpierw zaczynamy od wielkości zdjęcia (czy obrabiamy w całości,  czy ucinamy boki). Ja obrabiam w całości, więc uderzam palcem w przycisk obrysowany na czerwono i przechodzę dalej.

Aplikacja Instagram domyślnie ma ustawioną część filtrów.

Możesz uruchomić i przejrzeć wszystkie przesuwając do końca pasek filtrów i włączając „Zarządzaj”.

Tutaj zaznaczasz wszystkie filtry, przeglądasz je i wyszukujesz te, które  interesują Cię najbardziej. Resztę z powodzeniem możesz odhaczyć.

Ja, do mojego zdjęcia wybieram pierwszy filtr. Bardzo lubię, gdy zdjęcia są w chłodnych kolorach- ten filtr ma ustawiony balans koloru niebieskiego w sposób, który mnie się podoba. Po kliknięciu tego filtru jednak nie do końca przekonana jestem co do wszystkich parametrów tego filtra. Klikam więc w opcję „Edytuj” w prawym dolnym rogu.

Teraz pokazują się parametry pozwalające uzyskać naprawdę fajne zdjęcia telefonem. Na pierwszy ogień idzie jasność.

Tutaj przesuwamy wirtualnym suwakiem ustawiając odpowiednią wielkość tego parametru i klikamy „Gotowe”.

W ten sam sposób manewrujemy pozostałymi parametrami. „Temperatura” daje nam możliwość zmiany barw zdjęcia na chłodniejsze.

Nasycenie kolorów:

Drzewa wydają się być wielką plamą. Można zredukować ilość cieni, rozjaśniając i wprowadzając prześwity między gałęziami. Za pomocą tego parametru możemy częściowo usunąć np. zbyt duży cień z twarzy.

Na koniec warto lekko wyostrzyć zdjęcie nadając mu wyrazistości.

Gdy zdjęcie jest gotowe przechodzimy dalej.

Udostępniamy zdjęcie. Jeśli chcieliśmy je tylko obrobić, usuwamy je z profilu.  Zdjęcie zapisze się z galerii dopiero po jego publikacji.

Program do obróbki zdjęć na telefonie nie jest w stanie „zrobić całej roboty”. Ważna jest jakość zrobionego zdjęcia. Zapraszam Cię więc do tekstu: „Jak robić fajne zdjęcia telefonem„!

Może Ci się również spodobać:

Jak zdobyć followersów na Instagramie
Jak zwiększyć ruch na blogu
Jak prowadzić fanpage na facebooku
Budowanie marki
Nazwa firmy, nazwa bloga- jak stworzyć

Będę Ci wdzięczna za pozostawienie lajka, jeśli ten tekst pomógł Ci lub rozwiał Twoje wątpliwości. Polubienie, czy udostępnienie to dla mnie motywacyjny kopniak do działania. Dzięki temu wiem, że to, co robię jest przydatne.

Bądź na bieżąco, bierz udział w konkursach i darmowych warsztatach związanych z blogowaniem.  Zapisz się do naszej facebookowej grupy! Dołącz >>KLIK<<

Może Ci się również Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Koniecznie polub fanpage dotyczący blogowania i bądź na bieżąco ze wszystkimi tekstami z tej kategorii! KLIKAJ TUTAJ, A ZOSTANIESZ PRZENIESIONY W WYMIAR FACEBOOKA

Jednocześnie, zapisując się do mojego newslettera będziesz mógł zobaczyć, na przykładzie moich anegdot, w jaki sposób pisać poczytne krótkie historie!

Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!


Chcesz znaleźć pracę, ale nie wiesz, jak się za to zabrać?

...i bądź lepsza od innych kandydatów!

Instrukcja, jak skutecznie apikować o pracę

Cześć! Jestem Monika i piszę bloga. Zostań ze mną- razem raźniej!