Współpraca

Skoro Państwo tutaj zaglądacie, to albo  macie ochotę podjąć współpracę z moją osobą oraz tym blogiem, albo trafiliście tutaj przypadkiem i ciekawi jesteście jakie statystyki ma to miejsce.

Liczby? Czyta mnie w tym momencie 32 UU w miesiącu. Mój fanpage na facebooku liczy ponad 40 tysięcy najfantastyczniejszych obserwujących.  Mój Instagram śledzi ponad 8300 osób, a każde Insta Stories ogląda od tysiąca do dwóch tysięcy osób. Publikuję wtedy, gdy mam coś wartościowego do przekazania. Uważam, że ilość nie idzie w parze za jakością, dlatego nie zobaczycie Państwo u mnie publikacji codziennie, a nawet co dwa dni.

Preferowane formy współpracy

Traktuję swoich czytelników, jako swoich wirtualnych przyjaciół. Recenzje na blogu pozostają recenzjami- są oznaczone, a czytelnik od początku wie, że jest to tekst o produkcie. I jako recenzję właśnie rozumiem tekst sponsorowany.

Cięgle, niezmiennie, poszukuję mecenasów dużego projektu związanego z cyklem reportaży. Jeśli jesteście Państwo w stanie zrealizować razem ze mną to przedsięwzięcie- zapraszam do kontaktu.

Co warto o mnie wiedzieć? Nie lubię kontrowersji (choć czasem trudno jej uniknąć wyrażając własne zdanie), gotowania i Korwina. Uwielbiam piec. Kocham muzykę a gitara, dopóki nie pojawił się mój  mąż i nie urodziły się moje dzieci, była moja największą miłością. Chemię  i fizykę mam w jednym palcu. W mechanice się orientuję. Rozumiem zasadę działania większości sprzętów i potrafię ją wytłumaczyć za  pomocą wyrafinowanej metafory.

Teksty produktowe zoptymalizowane są pod kątem SEO- dzięki temu mój tekst to nie jednorazowa inwestycja, a długofalowa współpraca (to do mnie, po jakimś czasie, przywędrują  potencjalni klienci z  googla w poszukiwaniu opinii). Nie współpracuję barterowo, więc jeśli inny „większy i fajniejszy blog” współpracuje w ten sposób, to proszę mi tego nie pisać, tylko po prostu proszę udać się w kierunku „większego i fajniejszego bloga” 🙂

Lubię, gdy współpraca przebiega na „Pan” i „Pani”- i tego się trzymajmy.

Zapraszam do kontaktu na

kontakt@na-macierzynskim.pl

lub

monik.konefal@gmail.com