Współpraca

Skoro Państwo tutaj zaglądacie, to albo  macie ochotę podjąć współpracę z moją osobą oraz tym blogiem, albo trafiliście tutaj przypadkiem i ciekawi jesteście jakie statystyki ma to miejsce.

Nie walczę o klikalność pisząc teksty dzień w dzień. Uważam, że ilość nie idzie w parze za jakością. Każdy mój tekst czyta od 8000 osób wzwyż (i jest to rozłożone w czasie). Na te statystyki warto zwrócić uwagę. Nie staram się również utrzymać czytelnika na stronie długimi elaboratami (choć czasem i takie wychodzą…). Moje teksty z reguły są krótkie, ale dosadne.

Traktuję swoich czytelników, jako swoich wirtualnych przyjaciół. Dlatego teksty „o życiu” pozostają tekstami o życiu, a nie przemycaczami wszystkiego jak leci (nie lokuję w nich produktów). Sama zresztą tego typu treści bardzo nie lubię. Recenzje na blogu pozostają recenzjami- są oznaczone, a czytelnik od początku wie, że jest to tekst o produkcie. I jako recenzję właśnie rozumiem tekst sponsorowany. Staram się odejść od promowania bloga wizerunkiem moich dzieci, dlatego stopniowo rezygnuję z pokazywania ich na blogu.

Co warto o mnie wiedzieć? Nie lubię kontrowersji (choć czasem trudno jej uniknąć wyrażając własne zdanie), gotowania i Korwina. Uwielbiam piec. Kocham muzykę a gitara, dopóki nie pojawił się mój  mąż i nie urodziły się moje dzieci, była moja największą miłością. Chemię  i fizykę mam w jednym palcu. W mechanice się orientuję. Rozumiem zasadę działania większości sprzętów i potrafię ją wytłumaczyć za  pomocą wyrafinowanej metafory.

Nigdy na tym blogu nie zostanie zamieszczona reklama suplementów diety, leków oraz ubezpieczeń wszelakiej maści.

Teksty produktowe zoptymalizowane są pod kątem SEO- dzięki temu mój tekst to nie jednorazowa inwestycja, a długofalowa współpraca (to do mnie, po jakimś czasie, przywędrują  potencjalni klienci z  googla w poszukiwaniu opinii). Nie współpracuję barterowo, więc jeśli inny „większy i fajniejszy blog” współpracuje w ten sposób, to proszę mi tego nie pisać, tylko po prostu proszę udać się w kierunku mojej „konkurencji”.

Lubię, gdy współpraca przebiega na „Pan” i „Pani”- i tego się trzymajmy.

Dodatkowo przy blogu znajduje się Sklep Mamowy, którego właścicielem jest firma Domentor. Sklep  Mamowy oferuje wysokiej jakości kocyki dziecięce, śliniaczki, bodziaki oraz piżamki. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani dystrybucją- serdecznie zapraszam. Kontakt do do producenta przesyłam mailowo.

Zapraszam do kontaktu na

kontakt@na-macierzynskim.pl

lub

monik.konefal@gmail.com