Współpraca

Skoro Państwo tutaj zaglądacie, to albo  macie ochotę podjąć współpracę z moją osobą oraz tym blogiem, albo trafiliście tutaj przypadkiem i ciekawi jesteście jakie statystyki ma to miejsce.

Liczby? Czyta mnie w tym momencie 32 UU w miesiącu. Mój fanpage na facebooku liczy ponad 40 tysięcy najfantastyczniejszych obserwujących.  Mój Instagram śledzi ponad 8300 osób, a każde Insta Stories ogląda od tysiąca do dwóch tysięcy osób. Publikuję wtedy, gdy mam coś wartościowego do przekazania. Uważam, że ilość nie idzie w parze za jakością, dlatego nie zobaczycie Państwo u mnie publikacji codziennie, a nawet co dwa dni.

Preferowane formy współpracy

Traktuję swoich czytelników, jako swoich wirtualnych przyjaciół. Recenzje na blogu pozostają recenzjami- są oznaczone, a czytelnik od początku wie, że jest to tekst o produkcie. I jako recenzję właśnie rozumiem tekst sponsorowany.

Cięgle, niezmiennie, poszukuję mecenasów dużego projektu związanego z cyklem reportaży. Jeśli jesteście Państwo w stanie zrealizować razem ze mną to przedsięwzięcie- zapraszam do kontaktu.

Co warto o mnie wiedzieć? Nie lubię kontrowersji (choć czasem trudno jej uniknąć wyrażając własne zdanie), gotowania i Korwina. Uwielbiam piec. Kocham muzykę a gitara, dopóki nie pojawił się mój  mąż i nie urodziły się moje dzieci, była moja największą miłością. Chemię  i fizykę mam w jednym palcu. W mechanice się orientuję. Rozumiem zasadę działania większości sprzętów i potrafię ją wytłumaczyć za  pomocą wyrafinowanej metafory.

Teksty produktowe zoptymalizowane są pod kątem SEO- dzięki temu mój tekst to nie jednorazowa inwestycja, a długofalowa współpraca (to do mnie, po jakimś czasie, przywędrują  potencjalni klienci z  googla w poszukiwaniu opinii). Nie współpracuję barterowo, więc jeśli inny „większy i fajniejszy blog” współpracuje w ten sposób, to proszę mi tego nie pisać, tylko po prostu proszę udać się w kierunku „większego i fajniejszego bloga” 🙂

Lubię, gdy współpraca przebiega na „Pan” i „Pani”- i tego się trzymajmy.

Dodatkowo przy blogu znajduje się Sklep Mamowy, którego właścicielem jest firma Domentor. Sklep  Mamowy oferuje wysokiej jakości kocyki dziecięce, śliniaczki, bodziaki oraz piżamki. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani dystrybucją- serdecznie zapraszam. Kontakt do do producenta przesyłam mailowo.

Zapraszam do kontaktu na

kontakt@na-macierzynskim.pl

lub

monik.konefal@gmail.com