• Śliniaczki dla niemowląt- dwupak

  34.90

  Śliniaczki dla niemowląt- dwupak

  34.90

  Śliniaczki dla niemowląt- najlepsze w Sklepie Mamowym

  Nasze śliniaczki dla niemowląt zapewniają maksymalny komfort małemu człowiekowi walczącemu z nowo pojawiającymi się zębami. Zastanawia Cię pewnie dlaczego są najlepsze? Przede wszystkim są dwuwarstwowe. Nie przemakają i zapewniają uczucie suchości pod szyją ząbkującego niemowlaka. Regulacja ułatwiona jest dzięki napom umieszczonym z tyłu śliniaczka. Śliniaczki dla niemowląt sprawją się doskonale również jako ochrona ubrania w trakcie karmienia. Doskonale się piorą- nawet najbardziej uciążliwe plamy z  marchewki schodzą bez problemu.

  Śliniaczki dla niemowląt- druga warstwa

  Dzięki zastosowaniu podwójnego materiału śliniaczki są dwustronne. Druga warstwa to nie folia czy inne sztuczności. Nasze śliniaczki dla niemowląt są przyjemne w  dotyku. Ponad to piękne kolory, brak pstrokatości sprawia, że sprawdzą się również jako chusteczka pod szyję na chłodne dni.

  Śliniaczki dla niemowląt- ciemna lamówka

  Ciemna lamówka została wykorzystana nie przypadkowo. Nie widać na niej ewentualnych zabrudzeń. Dodatkowo materiał, z którego wykonano lamówkę świetnie się pierze. Nie ukrywam, że o doborze koloru zadecydowały również względy estetyczne. Nasze śliniaczki dla niemowląt pasują do każdej dziecięcej stylizacji. Można ząbkować z klasą!

  Jakość to podstawa

  Naszym głównym celem było stworzenie produktów w 100% polskich. Wszystkie materiały, z których wykonany został śliniaczek, pochodzą właśnie z naszego kraju. Produkcja śliniaczków również odbywa się w Polsce. Dzięki temu z dumą możemy napisać na metce: MADE IN POLAND. Wierzymy w polski potencjał.Chińszczyźnie mówimy zdecydowane nie. Ponad to nasze śliniaczki dla niemowlaków przetestowane zostały na dwójce intensywnie ząbkujących dzieci samej producentki.

  W skrócie- śliniaczki dla niemowląt

  Maksymalnie chłonne śliniaczki dla niemowląt w dwupaku! Nie przemakają. Zapinane z tyłu na dwie napy. Świetnie się piorą, nie blakną. Pasują do każdej dziecięcej stylizacji.

  Śliniaczek sprzedawany jest w dwupakach. Dostępny jest w kolorze niebieskim (granatowa lamówka) oraz w kolorze brudnego różu (czarna lamówka).

  Skład: 80% bawełna  20% poliester/ lamówka: 100% bawełna

  Prezentuje się fantastycznie, co można zobaczyć na naszym blogu-> klik

  Informacje umieszczone na stronie sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

  Wyczyść
  Wybierz opcje
 • Śliniak na ślinienie, śliniaczek- dwupak

  34.90

  Śliniak na ślinienie, śliniaczek- dwupak

  34.90

  Nasz śliniaczek na ślinienie
  To dla dziecka jest zbawienie.
  Jeśli szukasz więc dobrego,
  Ten ze Sklepu Mamowego
  To gwarancja jest chłonności
  Oraz polskiej cud-jakości!

  Śliniak na ślinienie- najlepszy

  Nasz śliniak na ślinienie zapewnia maksymalny komfort małemu człowiekowi walczącemu z nowo pojawiającymi się zębami. Dlaczego jest najlepszy? Przede wszystkim jest dwuwarstwowy. Dzięki temu pochłonie o wiele więcej i nie przemaka. Z tyłu posiada regulację szerokości- dwie napy pozwalające zapinać go luźniej lub bardziej przylegle. Śliniaczek ten sprawuje się świetnie również jako śliniak do karmienia. Doskonale się pierze, nie pozostają na nim nieestetyczne przebarwienia.

  Nasz śliniaczek doskonale się pierze, nie blaknie mimo konieczności częstego prania.

  Śliniaczek- druga warstwa

  Druga warstwa stworzona została z tego samego materiału co górna- nie z folii czy innych sztuczności. Dzięki temu śliniaczek z powodzeniem można wykorzystać jako chusteczkę na chłodne dni. Pięknie się prezentuje, świetnie chłonie.

  Śliniak na ślinienie- ciemna lamówka

  Rozwiązanie z ciemną lamóowką ma mnóstwo plusów. Przede wszystkim dzięki temu nie widać na śliniaczku ewentualnych zabrudzeń i odbarwień. Po drugie- dzięki temu pasuje do każdej dziecięcej stylizacji. Można ząbkować trendy!

  Stawiamy na jakość

  Wszystkie materiały, z których wykonany został śliniaczek, pochodzą z Polski. Szycie również odbywa się w Polsce. Dzięki temu z dumą możemy napisać na metce: MADE IN POLAND. Chińszczyźnie mówimy zdecydowane nie. Śliniak na ślinienie został przetestowany na intensywnie ząbkujących dzieciach, dzięki czemu, jako mama, stworzyłam produkt spełniający w 100% wymagania- zarówno rodzica jak i dziecięce.

  W skrócie- śliniaczek na ślinienie, śliniak

  Ultrachłonny śliniak na ślinienie w dwupaku! Nie przemaka. Zapinany z tyłu na dwie napy, dzięki czemu możliwa jest regulacja koło szyi maluszka. Doskonale sprawdza się również jako chusteczka na chłodniejsze dni. Elegancki, pasujący do wszystkiego. Dwustronny. Praktyczna, czarna lamówka sprawia, że w łatwy sposób można zestawić go z każdym dziecięcym elementem garderoby.

  Śliniaczek sprzedawany jest w dwupakach.  Dostępny jest w kolorze niebieskim (granatowa lamówka) oraz w kolorze brudnego różu (czarna lamówka).

  Skład: 80% bawełna  20% poliester/ lamówka: 100% bawełna

  Prezentuje się fantastycznie, co można zobaczyć na naszym blogu-> klik

  Informacje umieszczone na stronie sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

  Wyczyść
  Wybierz opcje