Jak dodać link do Insta Stories. Jak dodać link do relacji?


Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!

Od niedawna na Instagramie istnieje możliwość dodania do relacji/ Insta Story linku. Może to być link do bloga, youtuba, czy każdej innej strony internetowej, która to uruchamia się z poziomu Instagrama poprzez przeciągnięcie w naszych Insta Stories ku górze napisu „Zobacz więcej”. Dzisiaj przychodzę więc z pomocą i przekazuję informacje, które udało mi się zdobyć, dotyczące tego, jak dodać link do Insta Stories (inaczej: jak dodać link do relacji?).

Jak dodać link do Insta Stories. Jak dodać link do relacji?

Aby dodać link do relacji musisz nagrać film, lub zrobić zdjęcie. Kiedy Twoja relacja jest gotowa, w górnej części ekranu zobaczysz znaczek przypominający spinacz. To właśnie za jego pomocą dodajesz link do relacji.

Jak dodać link do Insta Stories. Jak dodać link do relacji?

No dobra… Pewnie szukasz teraz spinacza i nie możesz go znaleźć… Też bardzo długo go szukałam. Przestałam to robić, ponieważ okazuje się, że Instagram dając tak wspaniałą możliwość przejścia na stronę internetową tylko jednym ruchem wprowadził pewne ograniczenia. Z opcji tej mogą korzystać tylko i wyłącznie „konta firmowe” (połączone z facebookowym fanpagem) oraz posiadające ponad 10 tysięcy obserwujących.

Jak dodać link do Insta Stories. Jak dodać link do relacji?

Osiągnęłam w ostatnim czasie magiczne 10k obserwujących. Jakież było  moje zdziwienie, gdy okazało się, że nadal nie jestem w stanie dodawać linków do relacji. Jeśli masz podobny problem, sprawdź:

1. Czy Twoje konto na Instagramie jest firmowe (konto nie może być osobiste).
2. Czy masz aktualną wersję Instagrama (najlepiej zaktualizuj aplikację 🙂 )

Oprócz tego włącz i wyłącz telefon. Czas również jest ważny- sam Instagram bowiem musi załapać, że osiągnąłeś wymagany pułap followersów.

Jak dodać link do Insta Stories. Jak dodać link do relacji?

Tak więc, aby w prosty sposób dodać link potrzebujesz aż dziesięć tysięcy obserwujących. W tym momencie również przychodzę Ci z pomocą, ponieważ dostarczę Ci kilka tekstów z wartościowymi informacjami dotyczącymi tego, jak budować wokół siebie społeczność na Instagramie.

Zapraszam Cię również na mój Instagram! Osiągnęłam w tym momencie pułap ponad 10 tysięcy obserwujących. Nie sztuką jest zbudować wokół siebie społeczność, gdy jesteśmy znani i pracuje na nas nasza marka. Ja pokazuję, jak budować swoje Social Media od totalnego szaraczka! Zapraszam, ze mną jest fajnie 🙂

Jak zdobyć followersów na Instagramie– praktyczne wskazówki
Pomysł na Instagrama– kilka podpowiedzi, na co zwracać uwagę prowadząc swój profil
Opisy na Instagrama– tekst pomocny  dla tych,  którzy nie chcą aby pod zdjęciami zapanowała rutyna
Jak zrobić ładne zdjęcie telefonem
Program do obróbki zdjęć na telefonie
Pomysł na Insta Stories
Insta Stories- co to jest i czy widać kto ogląda

Chodź na Instagram!
Udostępnij na Facebooku!


Chcesz znaleźć pracę, ale nie wiesz, jak się za to zabrać?

...i bądź lepsza od innych kandydatów!

Instrukcja, jak skutecznie apikować o pracę

Cześć! Jestem Monika i piszę bloga. Zostań ze mną- razem raźniej!