Blog parentingowy matki aparatki

Miło mi, że tutaj zajrzałaś. Blog parentingowy, lifestylowy, felietonistyczny, który właśnie czytasz, to namiastka mojego świata. Chcesz wiedzieć z kim masz do czynienia?

Monika. Autorka bloga. Jestem kobietą „typową”, żeby nie powiedzieć stereotypową. Więcej niż wahań nastrojów miałam tylko wahań wagi. W ramach tego, żeby, jak każda matka zresztą, nie nudzić się w czasie urlopu macierzyńskiego (ironia), rozpoczęłam prowadzenie tego oto bloga… i tak już zostało.

Kacper. Młody. Mój pierworodny. Odkąd zaczął mówić, buzia mu się nie zamyka. Kiedy ujawniła się u niego cecha gadulstwa, okazało się, że jednak coś odziedziczył po matce.

Olga. Młoda. Młodsza od brata o dwa lata bez dwudziestu dni. Rozgadana równie bardzo, co brat. Z tym, że na razie jest to jeszcze dziecięcy bełkot. Generalnie, denerwuje się tylko wtedy, kiedy widzi, że ktoś w towarzystwie coś je, a ona nie. To też cecha po matce.

Andrzej. Luby. Na zdjęciach go nie zobaczycie, gdyż nie chce, abym promowała bloga jego wizerunkiem :-D. Jest to jednak jedyna osoba w naszej rodzinie, która mówi mniej- bardziej słucha. Moje totalne przeciwieństwo.

Jak to ugryźć

 Znajdziesz tu moje przemyślenia, wartościowe rozmowy oraz zabawne sytuacje z naszego rodzinnego życia.

Główna zasada, którą wyznaję:

mieć dystans do wszystkiego, co zawierają Internety Zajrzyj tutaj <3

Pamiętaj, zawsze masz prawo do własnego zdania i możesz się ze mną nie zgadzać (Ba! Część z Was na pewno nie będzie się ze mną zgadzać!). Dlatego pamiętaj, konstruktywna krytyka jest jak najbardziej OK! 🙂

 

Prowadzę również zakładkę PRACA, w której znajdziesz porady dotyczące tego jak starać się o pracę, czy tego, jak napisać CV! Zapraszam Cię do zapoznania się z treścią tychże artykułów.

Najszybciej skontaktujesz się ze mną pod adresem:

monik.konefal@gmail.com

oraz

kontakt@na-macierzynskim.pl

Najlepiej, pisz na obydwa 😛

Jednocześnie zaznaczam, że kopiowanie tekstów, czy zdjęć z bloga, bez mojej zgody jest ZABRONIONE.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz